Hadar Noiberg Trio (Izrael)

Hadar Noiberg Trio (Izrael)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

HADAR NOIBERG TRIO (Izrael)

Hadar Noiberg (nar. 1982) - flétnistka, skladatelka a aranžérka, od svého příjezdu do NYC v jednadvaceti letech ovládla svým působením žánry kubánské, jazzové a world music. Způsob, kterým transcenduje své kořeny Středního východu a nechává žánry hladce splynout, ji charakterizuje jako vysoce kvalifikovanou novátorku. Hadar začala s kariérou v útlém věku jako klasická interpretka, hrála a jezdila na turné s Young Philharmonic Orchestra a studovala na Akademii múzických umění v Tel Avivu u flétnisty Yossi Arnheima (prvního flétnisty Izraelské filharmonie). Později se dostala na City College v New Yorku, kde obdržela bakalářský titul v oborech flétna a skladba, jejím učitelem byl význačný skladatel David Del Tredici. Hadar dostala v roce 2007 význačné ocenění za její skladatelské umění od nadace ASCAP (American Society of Composers, Authors and Publishers). Při návštěvě Prahy v roce 2015 ji doprovodil další z řady  izraelských mladých kontrabasistů Or Baraket a zkušená americká bubenice Allison Miller.

V březnu 2017 ji bude doprovázet  Daniel Dor na bicí a Tal Mashiach na kontrabas.

Hadar Noiberg - flétna

Tal Mashiach- kontrabas

Daniel Dor- bicí

Fotky a videa

Facebook