Njorek - Kytara napříč žánry

Njorek - Kytara napříč žánry

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Koncert v rámci mezinárodního  hudebního festivalu "KYTARA NAPŘÍČ ŽÁNRY".
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert v rámci mezinárodního  hudebního festivalu "KYTARA NAPŘÍČ ŽÁNRY".

Skupinu Njorek založili v roce 2003 tři špičkoví muzikanti: Jaroslav Olin Nejezchleba (violoncello, zpěv), Michal Müller (citera, zpěv) a Stanislav Barek (kytara, zpěv). Hlavní myšlenkou vzniku skupiny bylo zúročení zkušeností Jaroslava Nejezchleby z mládí, kdy byl členem cimbálové muziky "Písečan". Neodmyslitelný člen skupin Marsyas, E.t.c. a Ivana Hlase, zpíval moravské písničky na různých večírcích a po hospodách. Tyto písničky se staly základem repertoáru skupiny. Všichni tři účinkující však mají blízko k blues a rocku, proto nejsou skladby interpretovány v původní podobě, ale dle hudebního cítění muzikantů samotných. Prolínáním rozdílných hudebních stylů vznikají písničky s etnickými kořeny, které nejsou tak obvyklé na české (a ani světové) hudební scéně. Na rozdíl od jiných skupin tohoto zaměření hraje skupina akusticky. Repertoár doplňují i písničky jiných národů a také skladby vlastní.

V roce 2005 byla skupina nominována na cenu Anděl v oblasti World Music a odehrála několik živých koncertů ve sdělovacích prostředcích - ČRo Radiožurnál, Country radio a dva koncerty v České televizi. Skupina podnikla též mnoho zahraničních koncertů v Německu, Polsku, Rakousku a Belgii.

Koncert proběhne za finanční podpory MK ČR, Hlavního města Prahy a Svazu autorů a interpretů.

Facebook