Ďábelsky dobré Vánoce (Cigánski Diabli)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sukhishvili - Národní balet Gruzie

Různá místa v ČR

02.02.201811.02.2018

Iron & Wine

Divadlo Hybernia, Praha

08.02.2018

ZRUŠENO!


Vstupenky se vrací v místě zakoupení. V případě, že byly zakoupeny prostřednictvím internetu napište prosím na ticket@ticketpro.cz, nezapomeňte uvést číslo objednávky. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zažite “DIABOLSKY DOBRÉ VIANOCE”

So svetovými Cigánskymi Diablami, Jaroslavom Svěceným a 100-členným cigánskym symfonickým orchestrom z Budapešti na jednom pódiu. Neobvyklá hudobná kombinácia folklóru, popu,klasiky  a etno hudby naštartuje aj Vaše “Diabolsky dobré Vianoce”.

Orchester Ciganski Diabli, ktorý je nositeľom svetového ocenenia “ World Masters Committee”, Vás srdečne pozýva na jedinečnú Vianočnú tour virtuózov.

Významným hosťom tohto jedinečného trojkoncertu je držiteľ ocenenia “Zlatá Plaketa prezidenta Českej republiky” a významná osobnosť českej hudobnej scény, husľový virtuóz Jaroslav Svěcený.

Účasť na tejto jedinečnej Vianočnej tour prijal aj 100-členný cigánsky symfonický orchester z Budapešti, ktorý je bezkonkurenčne celosvetovou neoceniteľnou hodnotou zapísanou v Guinnesovej knihe rekordov. Orchester koncertujúci po celom svete prijal pozvanie aj na Slovensko naladiť Vás na “Diabolsky dobré Vianoce.”

Dĺžka podujatia: 90 min. 

Facebook