Respect Festival 2016

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Vyšehraní: Koncert bratrů Ebenů

Národní kulturní památka Vyšehrad, Praha …

06.06.2018

Etno Music

Galerie Art Space, Praha 1

13.06.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat

Kdy: 11.6.2016 - 12.6.2016

19. ročník Respect festivalu, pravidelné přehlídky world-music s nejdelší historií u nás, se uskuteční 11. a 12.6.2016 na louce pod Bruselskou cestou v areálu Výstaviště. Tradičně nabídne vystoupení souborů z různých koutů světa, které sklízejí ovace na zahraničních festivalech a většina vystoupí v České republice poprvé. - Uvádí RACHOT Production
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Devatenáctý ročník Respect festivalu, pravidelné přehlídky world-music s nejdelší historií u nás, se uskuteční v sobotu 11. a neděli 12. června 2016 na louce pod Bruselskou cestou v areálu Výstaviště.

Tradičně nabídne vystoupení souborů z různých koutů světa, které sklízejí ovace na zahraničních festivalech a většina vystoupí v České republice poprvé.

Chybět nebude opět program pro děti.

Hlavní program ozdobí Mahmoud Ahmed z Etiopie, jedna z největších star afrického kontinentu, či Zuco 103, kteří jsou se svou směsicí jazzu, brazilské hudby a elektroniky považováni za zakladatelé tzv. brazilectra.

Pořadatel: http://www.rachot.cz/

Fotky a videa

Facebook