Generations - Fred Wesley Trombone / Leonardo Corradi Hamomond

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sukhishvili - Národní balet Gruzie

Různá místa v ČR

02.02.201811.02.2018

Radůza

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

05.02.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat.

Funková legenda Fred Wesley, skladatel a kapelnik Jamese Browna, a jeho nový projekt Generations.. Uvádí RACHOT Production
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Funková legenda Fred Wesley, skladatel a kapelnik Jamese Browna, a jeho nový projekt Generations.

Průkopníkem černošského funku byl James Brown, jeho nejvyšším čarodějem George Clinton s kapelou Parliament-Funkadelica jazzovými kmotry Count Basie s Ray Charlesem. Se všemi čtyřmi velikány vystupoval sedmdesátiletý trombonista Fred Wesley, v jehož příznačně nazvaném triu Generations hraje na Hammondky 22letý Leonardo Corradi, zázračný jazzový talent z Itálie, a 42letý francouzský bubeník Tony Match. Všichni tři se setkali v projektu, který byl poklonou další legendě - varhaníkovi Jimmy Smithovi.

Magické spojení trombonu a Hammondek funguje jako most mezi jazzovou klasikou i novými trendy. V průběhu historie udržovali v kursu jiskřivý zvuk elektrických varhan hráči jako Jon LordBrian Auger či Keith Emerson. Jazzový veterán Jimmy Smith navíc ovlivnil současné kapely Beastie Boys či Medeski, Martin & Wood.

Šéf tria Generations, trombonista Fred Wesley, byl nejen kapelníkem a skladatelem Jamese Browna, ale hrál též se Slide Hamptonem Vanem Morrisonem, později s Lenny Kravitzem a D'Angelem. Další inspirace přináší bubeník Tony Match, který má v krvi také elektroniku a africké rytmy - a spolupracoval s umělci tak zvučných jmen jako je tenorsaxofonista Ernie Watts či legendární zpěvačka brazilského jazzu Flora Purim. Varhaník Leonardo Corradi se prosadil jako zázračné dítě italského jazzu, v 15 letech se na podiu setkal se svým idolem Jimmy Smithem a v sedmnácti zvítězil v anketě časopisu Jazzit jako nejlepší hráč na Hammondky.

Pořadatel: http://www.rachot.cz

Facebook