Jiří Pavlica s Hradišťanem & Vlasta Redl s kapelou

Jiří Pavlica s Hradišťanem & Vlasta Redl s kapelou

Buchlovské hudební léto

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sukhishvili - Národní balet Gruzie

Různá místa v ČR

02.02.201811.02.2018

Iron & Wine

Divadlo Hybernia, Praha

08.02.2018

Po více než dvaceti letech od posledního společného projektu se na pódia vrací legendy české muziky. Koncem 80. let a v 90. letech minulého století tahle kombinace vyprodávala sály a bylo z toho i album, které bylo kritiky hodně ceněné.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jiří Pavlica s Hradišťanem & Vlasta Redl s kapelou

Buchlovské hudební léto

Po více než dvaceti letech od posledního společného projektu se na pódia vrací legendy české muziky. Koncem 80. let a v 90. letech minulého století tahle kombinace vyprodávala sály a bylo z toho i album, které bylo kritiky hodně ceněné. A tak se po letech oba muzikanti s kapelami sešli a dali dohromady nový program. Jak Pavlica, tak i Redl jsou zárukou kvality, takže se dojděte podívat jak jim to po těch letech hraje. Zcela jistě to bude stát za to a nebudete litovat.

Fotky a videa

Facebook