Ukrajinský armádní soubor

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sukhishvili - Národní balet Gruzie

Různá místa v ČR

02.02.201811.02.2018

Iron & Wine

Divadlo Hybernia, Praha

08.02.2018

Evropské turné 2015 - V letošním roce poprvé do České republiky během svého Evropského turné zavítá Soubor písní a tanců ozbrojených sil Ukrajiny s novým koncertním programem „Jiná Ukrajina“ za mír v Evropě.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Soubor písní a tanců zbrojních sil Ukrajiny

Evropské turné – květen 2015

 

Vážení diváci!

V letošním roce poprvé do České republiky během svého Evropského turné zavítá Soubor písní a tanců ozbrojených sil Ukrajiny s novým koncertním programem „Jiná Ukrajina“ za mír v Evropě.

Brno, Pardubice a Praha se mohou těšit na vystoupení, které se určitě stane nezapomenutelným a ojedinělým kulturním zážitkem.

V posledních letech soubor dosáhl nejvyšší profesionální úrovně a podílí se na nejvýznamnějších kulturních projektech jak na Ukrajině, tak i ve světě. Soubor často vystupuje v televizních projektech doma na Ukrajině a spolupracuje s předními umělci své země i jiných států.

Každý rok se Soubor písní a tanců zbrojních sil Ukrajiny účastní mezinárodních hudebních festivalů a četná vítězství na nich mu přidávají na věhlasu.

Za poslední tři roky vystupovali ukrajinští umělci v 17 zemích, kde se představili veřejnosti na 122 koncertech. Jmenujme alespoň některé z nich. Ukrajinské umělce zhlédli diváci v Rakousku, Belgii, Francii, Německu, Nizozemsku, Norsku, Švédsku, Bělorusku, Španělsku a Číně.

Jako důkaz o aktivní a vysoké tvůrčí činnosti souboru na mezinárodní úrovni mohou sloužit četná poděkování a ocenění od hlav států, vlád, ministerstev a také řada kladných recenzí na jeho vystoupení, zveřejněná v západním tisku.

Návštěvníci koncertů evropského turné Souboru písní a tanců zbrojních sil Ukrajiny uslyší známé ukrajinské i ruské národní písně (Katuša, Kalinka…), ale také řadu dalších, dosud zde neprezentovaných, a uvidí jednu z nejlepších choreografií.   

Každé představení, kdy je na pódiu 100 umělců, je vždy dech beroucím a nezapomenutelným zážitkem!

Nový koncertní program „Jiná Ukrajina“ byl připraven na podzim roku 2014. Umělci tímto programem chtějí ukázat celému světu pohostinnost Ukrajiny a dobro ukrajinského lidu v klidném evropském prostoru.  

Turné v ČR

Brno – 23. 5. 2015, Hala Rondo od 16 hodin

Pardubice – 24. 5. 2015, Tip sport Aréna od 16 hodin

Praha – 30. 5. 2015, Tip sport Aréna od 16 hodin

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Facebook