Aba Taano – The Joy of Africa

Aba Taano – The Joy of Africa

sleva ve výši 30%

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Šest hřejivých hlasů, šest mladých zpěváků plných humoru, nadšení, improvizace a temperamentu...
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Šest hřejivých hlasů, šest mladých zpěváků plných humoru, nadšení, improvizace a temperamentu, kteří svůj zpěv doprovází působivými tanečními kreacemi. Jejich gesta, projev, výraz a barevnost osloví každé publikum. Umělci, původem z africké Ugandy, zpívají ve svahilštině, lugandštině, jazyce Zulu, ale také v angličtině. Vystupovali mj. v Madridu, Segovii, Avile, Santanderu, Barceloně, Budapešti a Berlíně, reprezentovali Afriku na Expo 2008 v Zaragoze i na půdě UNESCO v Paříži. Jejich vystoupení dokáže strhnout publikum a vyvolat nadšené ovace. Soubor se v Praze představí ve své české premiéře.

Fotky a videa

Facebook