MozART Group

MozART Group

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Experiment / Alternativa. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Etno Music

Galerie Art Space, Praha 1

14.02.201813.06.2018

Koncert klasické hudby, při které padá brada, ne však únavou, ale smíchem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tak by se dal charakterizovat koncert tohoto vynikajícího klasického a zároveň netradičního kvarteta MozArt Group. Tajemství jejich celosvětového úspěchu tkví v tom, že posouvají hranice vážné hudby k dokonalé humorné show. Základem je samozřejmě brilantní hráčská technika, ovládání širokého repertoáru od klasiky až po nejnovější hity a nesporný herecký talent protagonistů. Viděli jste třeba někdy hrát na housle a přitom si pinkat s pinpongovou pálkou? Nebo hrát na ucházející nafukovací balónek – a to docela náročný kousek? Podobná čísla, plná inteligentního humoru nenechají nikoho na pochybách, že je svědkem dokonalé hudební zábavy. A to skutečně nemusí slevit z náročnosti návštěvníka klasického koncertu. Tímto svým osobitým pojetím otevírají širokou bránu ke klasické hudbě každému, především však mladým i všem těm, kteří měli dodnes z koncertu klasické hudby obavu.

MozARt GROUP ročně odehrají více jak 200 koncertů po celém světě. Svého koncertního DVD prodali přes 100.000 kusů a účinkovali s takovými osobnosti jako je třeba Bobby McFerrin.

Fotky a videa

Facebook