Stimul festival - Peaches (CAN)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Experiment / Alternativa. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

07.12.2017

Adventní koncert: Ondřej Gregor Brzobohatý

Evangelický Kristův kostel, Ostrava

13.12.2017

Výhodný nákup

Cena: 430 Kč ( v den koncertu 490 Kč)

Může být znásilnění zajímavé? Zhruba takovou kombinaci pocitů vzbuzuje PEACHES, jejíž české premiéry se díky festivalu STIMUL konečně dočkají všichni příznivci syrového elektra, radikálních genderových postojů a termínu „hermaphrodite envy“!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Může být znásilnění zajímavé? Zhruba takovou kombinaci pocitů vzbuzuje PEACHES, jejíž české premiéry se díky festivalu STIMUL konečně dočkají všichni příznivci syrového elektra, radikálních genderových postojů a termínu „hermaphrodite envy“!

Show kanadské Merill Nisker ukazuje, že i dnes a na velké scéně si lze uchovat punkerskou nelítostnost. Peaches ruší hranici mezi mužskou a ženskou rolí, vulgárností a bohatou imaginací, humorem a drtivou neústupností, rockem a nenávistí k rockerům. Ne nadarmo s ní song i klip natočil Iggy Pop, ne náhodou ji na šňůru pozvali Nine Inch Nails, Bauhaus a Björk. Letošní čtvrté album I Feel Cream prokázalo, že Peaches není vtip na jednu sezónu: jezinka, která má na obalu alba Fatherfucker plnovous a v titulu dalšího dvojsmysl Impeach My Bush („Volám Bushe před soud“, ale i „Může za to moje křoví“), zase sklízí výtečné recenze. Což neznamená, že se naživo s posluchači nějak mazlí.

Muži, kteří se přijdou podívat na interesantní sexy holku, budou pobiti vlastními zbraněmi. Dívky, které se přijdou přiblížit vzoru lepšího ženství, odvrávorají zmatenější než kdy dřív. A přece si mužská i ženská část naší osobnosti přijde v Arše zatraceně na své!

Odkazy:

http://www.myspace.com/peaches

http://www.peachesrocks.com/

Facebook