Blue Man Group

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Experiment / Alternativa. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Die Antwoord

support: Moonchild Sanelly (ZA)

Výstaviště, Praha 7

20.08.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

04.10.201812.12.2018

BLUE MAN GROUP, velmi populární a několikrát oceněný celosvětový fenomén, poprvé navštíví Českou republiku v rámci svého světového turné. Vyhlášené scénické uvedení, nejvíc známé a uznávané díky hlavním protagonistům - triu plešatých a modrých umělců, se představí mezi 20. a 22.4. 2018 v pražském Kongresovém centru.

Na základě velkého diváckého zájmu se v Praze přidává další představení - v sobotu 21. 4. 2018 od 17:00 hodin.

 

* Informace pro vozíčkáře:  Vstupenky vyhrazené pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P zakoupíte v síti Ticketpro i přes internet (tato vstupenka platí pro vozíčkáře a jeho doprovod). Běžné vstupenky si prosím nekupujte. Děkujeme za pochopení.  

 

Bližší informace o vstupenkách pro držitele průkazu ZTP/P prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BLUE MAN GROUP, velmi populární a několikrát oceněný celosvětový fenomén, poprvé navštíví Českou republiku v rámci svého světového turné. Vyhlášené scénické uvedení, nejvíc známé a uznávané díky hlavním protagonistům - triu plešatých a modrých umělců, se představí mezi 20. a 22. dubnem 2018 v pražském Kongresovém centru.  

BLUE MAN GROUP je komedie, divadlo, rockový koncert a taneční párty v jednom. K dnešnímu dni vidělo představení z produkce BLUE MAN GROUP více než 35 milionů lidí ve více než 20 zemích po celém světě. Nové světové turné představí oblíbené klasické kousky Blue Man společně s novinkami, protože program je neustále aktualizován a osvěžován novou hudbou, novými příběhy, vlastnoručně vyrobenými nástroji a nejmodernějšími technologiemi.

Spoluzakladatel Chris Wink říká: „Když jsme poprvé začali vytvářet představení zaměřené na tohle zvláštní neviňátko Blue Man, nikdy se nám ani nesnilo, kam nás zavede. Jsme poctěni, že můžeme naši show sdílet s lidmi v České republice i mimo ní. Jsme přesvědčeni, že v každém z nás rezonuje univerzální poselství radostného veselí a euforické oslavy, které Blue Man přináší.“

BLUE MAN GROUP vytvářejí zážitky, které se vzpírají jakékoliv kategorizaci a které berou diváky na zábavnou, inteligentní a vizuálně ohromující pouť. Vše vrcholí věhlasným finále Blue Man Group – atmosférou velkého mejdanu. Vystoupení BLUE MAN GROUP jsou doprovázena živou kapelou, jejíž divošské rytmy pomohou dovést představení k jeho nezapomenutelnému vyvrcholení.

Skupinu BLUE MAN GROUP založili v New Yorku v roce 1991 tři blízcí kamarádi - Chris Wink, Matt Goldman a Phil Stanton. Od svého

založení se jejich show uvádí trvale v Las Vegas, New Yorku, Orlandu, Bostonu, Chicagu a Berlíně a skupina absolvovala americká i celosvětová turné.

BLUE MAN GROUP také na světovém turné představili rockovou koncertní parodii „Megastar World Tour“ a produkovali mnoho alb, včetně na Grammy nominovaného titulu Audio a nedávno vydané desky THREE. V říjnu 2016 vydali svou první knihu Blue Man World.

Blue Man Group oslavili v roce 2016 25. výročí a v červenci letošního roku se pak stali plnohodnotnými členy týmu Cirque du Soleil. Ze skupiny 20 pouličních artistů ve svých počátcích v roce 1984 se Cirque du Soleil stal význačnou mezinárodní organizací zajišťující vysoce kvalitní artistická vystoupení se sídlem v Québecu. Společnost má nyní 4 000 zaměstnanců včetně více než 1 300 artistů z téměř 50 různých zemí. 

Fotky a videa

Facebook