Jana Kratochvílová & Illuminatica

Jana Kratochvílová & Illuminatica

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Experiment / Alternativa. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Etno Music

Galerie Art Space, Praha 1

14.02.201813.06.2018

SUPER MAGICA TOUR
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jana Uriel Kratochvílová a Jiří George Hrubeš se skupinou Illuminati.ca vystoupí v Městské knihovně v Praze 16.4. v rámci jejich nového programu Super Magica Tour.


Jak sám název napovídá, výjimečnost tohoto koncertního turné bude podtrženo hity nejen z CD Magica, které dosud na pódiích nezazněly (např. píseň Srdce, Exodus). Samozřejmě nebudou chybět ani hity jako No a Co, V stínu kapradiny či Copánky. Jako překvapení si pro nás autorská dvojice Jiří G. Hrubeš-Jana Uriel Kratochvílová přichystala i několik novinek, které premiérově zazní právě v Městské knihovně. Každoroční vystoupení skupiny Illuminati.ca v Městské knihovně v Praze se jistě stávají tradicí. V roce 2013 Jana Kratochvílová vystoupila v rámci X. cyklu Rebelující dámy české hudby. Tentokrát, již počtvrté, skupina Illuminati.ca míří se svojí mile rebelskou atmosférou k návštěvníkům koncertu, kteří budou doslova vtaženi do děje i za přispění dalších vynikajících hudebníků jako Zdeněk Baron Juračka (kytara), Jan Poky Pokorný (basa), David Robert Pavlík (kytara), Jiří Atlet Hladík (perkuse). Nebude chybět ani doprovodná "nadtaneční" skupina MetaDance, která svými tanečními kreacemi dotvoří zbytek milého rebelství. Máte se na co těšit, protože atmosféru budete společně se skupinou Illuminati.ca spoluvytvářet i vy, diváci. Pokud jste již někdy v Městské knihovně byli, víte, že tento večer je vždy plný velmi příjemných překvapení a skvělé hudby s úžasným hlasem Jany Uriel Kratochvílové . . . .

Pořadatel: http://www.mlp.cz

Facebook