Vánoční koncert Iva Bittová - Eviyan (USA)

Vánoční koncert Iva Bittová - Eviyan (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Experiment / Alternativa. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Etno Music

Galerie Art Space, Praha 1

14.02.201813.06.2018

Česká premiéra nového hudebního projektu zpěvačky a houslistky Ivy Bittové.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Iva Bittová a EVIYAN

Evan Ziporyn, Gyan Riley (USA)

Trio světových umělců - houslistka a zpěvačka Iva Bittová (CZ), kytarista Gyan Riley (USA) a klarinetista Evan Ziporyn (USA) – představí v České republice nový hudební projekt pod názvem Eviyan. Všichni tři patří mezi nejzajímavější jména na rušné newyorské scéně soudobé hudby. Každý z nich má osobitý výraz a originální zvuk, který se vzpouzí zařazení. Riley, který je synem průkopníka minimalizmu Terryho Rileyho, je vynikající akustický kytarista, který ve svých skladbách splétá různé tradice (klasickou hudbu, brazilskou hudbu a fingerpicking) do přesvědčivé, impozantní hybridní formy. Chicagský rodák Ziporyn je spoluzakladatelem vlivného hudebního festivalu Bang on a Can a dlouhou dobu vedl jeho domácí kapelu Bang on a Can All-Stars. Skládá dynamické kompozice ve stylu minimalizmu, které často zahrnují prvky indonéského žánru gamelan, jenž se stal jeho životní vášní. V Česku narozená Iva Bittová je nekompromisní tvůrčí osobnost, která vytváří na kost ohlodané vzrušující kompozice složené z prvků východoevropské lidové hudby a improvizace.

Loni založili projekt Eviyan, v rámci něhož každý píše své skladby a pak je všichni tři přetvářejí pomocí nových aranžmá i improvizace. Rozmanité kompoziční přístupy tu fungují jako odrazový můstek ke spontánní a intimní souhře hudebníků, kvůli které vlastně kapela vznikla.

Pořádá agentura Taktika Muzika.

Facebook