Jakub Smolík

Jakub Smolík

Možnost slev

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ivan Mládek a Banjo Band

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.11.2017

Zelenáči

Městská knihovna, Praha 1

06.12.2017

Výhodný nákup

Cena: 369 - 699 Kč, Vstupné se bude postupně zvyšovat.

Nenapravitelný romantik české pop-music se vrací do Brna!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V brněnském parku Lužánky zahraje na romantickou strunu umělec s nejvěrnější fanouškovskou základnou, který patří k tomu nejlepšímu, co česká písničkářská scéna nabízí. Mnozí jistě tuší, že řeč je o Jakubu Smolíkovi, idolu srdce nejedné dámy. Jakub, který má na svém kontě přes 20 alb, plní sály po celé republice již dlouhá léta. Nyní se vrací potěšit své brněnské fanoušky koncertním programem sestaveným z jeho největších hitů (Ave Maria, Až se ti jednou bude zdát, Zachraňte milenky, Víš, Má Jenny, Jen blázen žárlí a další) i písniček z nejaktuálnějšího alba.

Svou první kapelu založil v roce 1975 se spolužákem Lubošem Trnkou, nazvali ji Travaléři. Prošel několika dalšími skupinami, až v roce 1986 započal spolupráci s Lucií Bílou a skupinou Maximum Petra Hanniga. A právě producent Petr Hannig je Smolíkův objevitel, on je také původcem jeho uměleckého jména Jakub – původně se totiž jmenoval Jaroslav po tátovi.

Během své kariéry spolupracoval s celou řadou osobností české hudební scény, jako např. s herečkou, zpěvačkou a moderátorkou Šárkou Tomanovou, Jiřím Zmožkem, Radoslavem Brzobohatým, Michalem Davidem, v jeho klipech se objevily krásky Petra Voláková nebo Eva Vejmělková.

V roce 2003 byl v anketě Český slavík zvolen skokanem roku. V roce 2005 obdržel zlatou desku za CD Chci ti říct.

Pro rok 2012 chystá speciální CD, které vyjde po prázdninách a bude obsahovat historky z jeho muzikantského života. Jak říká na svých stránkách, psal je sám život, některé jsou až neuvěřitelné, a proto se bude jmenovat "Neuvěřitelné příhody Jakuba Smolíka"

Jakubovy neuvěřitelné příhody si budete moct vychutnat naživo 29.5. od 20 hodin na tenisových dvorcích BLTC v parku Lužánky.

Fotky a videa

Facebook