Vzácné setkání Honzy a Františka Nedvědů

Vzácné setkání Honzy a Františka Nedvědů

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Milky Chance

Support: Conner Youngblood

Roxy, Praha 1

17.02.2018

Legendární stálice českého folkového, country a trampského stylu BRATŘI NEDVĚDOVÉ spolu opět míří do Rožnova pod Radhoštěm!
Koncert se uskuteční v Amfiteátru Na Stráni za každého počasí.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Legendární stálice českého folkového, country a trampského stylu BRATŘI NEDVĚDOVÉ spolu opět míří do Rožnova pod Radhoštěm!

Díky agentuře Pragokoncert se i letos do Rožnova v rámci Valašského divadelního léta 2012 navrací speciální hudební bonbonek! Legendární stálice českého folkového, country a trampského stylu! Ptáte se, kdo že to je? No přece nikdo jiný než BRATŘI NEDVĚDOVÉ s kapelami! Ne zvlášť, ale na jednom pódiu, oba dohromady!

Po úspěchu v minulých třech letech, kdy beznadějně vyprodávali téměř všechna svá vystoupení, se k nám vracejí s megakoncertem „VZÁCNÉ SETKÁNÍ HONZY A FRANTIŠKA NEDVĚDŮ“!

Bratři Nedvědové pro vás společně zahrají a zazpívají ve středu 8.8. 2012 od 19:00 v Amfiteátru Dřevěné městečko. A vězte, že se můžete už teď těšit na protřelé fláky, které jsme si všichni zpívali jako malí i velcí u táboráku a nejen u něj jako jsou Stánky, Ptáčata, Frankie Dlouhán, Na kameni kámen, Igelit... a takto bychom mohli ještě dlouho pokračovat ve vyjmenovávání.

Na samých počátcích založili Bratři Nedvědové kapelu Toronto, která byla později přejmenována na Brontosaury a společně vystupovali i ve skupině Spirituál Kvintet. Později se však dali každý na sólovou dráhu. V roce 1996 vystoupili společně na pražském Strahově, kde slavil Honza Nedvěd megakoncertem své padesáté narozeniny a kam přišlo neuvěřitelných 75 tisíc diváků! Na podzim roku 2011 vydali své nové společné CD s názvem „Souhvězdí jisker“, ze kterého v Rožnově taky zahrají pár hitů.

A protože je dnes velká vzácnost vidět tyto bratry hrát a zpívat ve stejnou dobu a na stejném podiu, neměli byste si nechat tento jedinečný koncert ujít!

Proto neváhejte a přijďte se na tento výjimečný koncert, který pro vás bude jistě jedinečným zážitkem, podívat. Kdy a kam? Ve středu 8. 8. 2012 do Amfiteátru Dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm. Koncert se uskuteční za každého počasí! Dobré jídlo, pivo, slivovice a super nálada zajištěna!

 

Pozor! Doporučujeme zajistit si vstupenky včas!

Fotky a videa

Facebook