Michal Tučný, Přátelé & Rattlesnake Annie (Anka Chřestýš)

Michal Tučný, Přátelé & Rattlesnake Annie (Anka Chřestýš)
E-Ticket
Co je E-Ticket?

ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd

Nádvoří hradu, Křivoklát

20.07.2018

Hradišťan

Nádvoří hradu, Křivoklát

04.08.2018

Vzpomínkový koncert na Michala Tučného s hosty. Hlavní host: Anka Chřestýš (Rattlesnake Annie)
ZRUŠENO! Vstupné Vám bude vráceno v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení

Oznámení o zrušení koncertu Michal Tučný, přátelé a Anka Chřestýš

Pořadatelé koncertu Michal Tučný, přátelé & Anka Chřestýš, který byl plánován na 26. dubna 2018 ve velkém sále pražské Lucerny oznamují, že koncert je z technických důvodů zrušen. Všem fanouškům i partnerům koncertu děkujeme za přízeň i podporu.

Instrukce pro majitele již zakoupených vstupenek jsou na

www.michaltucny.cz

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

"Anka Chřestýš a Poslední kovboj" se po třiceti šesti letech vrátí zpět do pražské Lucerny.

Vzpomínkový koncert Michal Tučný, přátelé a Anka Chřestýš, který se uskuteční 26. dubna má již konkrétní podobu.

Letos na podzim tomu bude třicet šest let, kdy došlo v poměrech tehdejšího socialistického Československa k neobvyklé hudební události. Přicestovala americká country zpěvačka Rattlesnake Annie, aby natočila společně s Michalem Tučným album s názvem Anka Chřestýš a Poslední kovboj.

Vedle natočení alba stihla Annie s Michalem a Tučňáky uspořádat krátkéturné, které vyvrcholilo 27. října právě v pražské Lucerně.

Kromě americké country hvězdy Rattlesnake Annie, která bude mít v rámci galakoncertu i svůj samostatný písničkový blok, si největší hity Michala Tučného zahrají a zazpívají hvězdy současné country i populární hudby.

Během vzpomínkového večera vystoupí František Nedvěd, Tomáš Linka, Petr Kocman, Allan Mikušek a Míša Tučná. Mimo svůj žánr si udělají hudební výlet do oblasti country Ondřej Ruml, Jiří Zonyga, Kateřina Marie Tichá, Leona Černá Stříbrná a další. Koncert bude již tradičně moderovat skvělý Aleš Háma.

Každý z umělců si v doprovodu kapely BlueGround zazpívá dvě až čtyři skladby z rozsáhlého hitového repertoáru Michala Tučného.

Facebook