Dušan Vančura 80, Jarek Nohavica, František Nedvěd, Spirituál kvintet...

Dušan Vančura 80, Jarek Nohavica, František Nedvěd, Spirituál kvintet...
E-Ticket
Co je E-Ticket?

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Františe Nedvěd s kapelou

Divadlo U hasičů, Praha

28.05.2018

Vyšehraní: Wabi, zůstáváš

Národní kulturní památka Vyšehrad, Praha …

29.05.2018

DUŠAN VANČURA 80 … hudebník, textař, dlouholetý člen skupiny Spirituál kvintet, Dušan své osmdesátiny oslaví se svými fanoušky a hvězdnými hosty ve velkém sále Lucerny.

PRO VELKÝ ZÁJEM JE PŘIDÁN NOVÝ TERMÍN! 18.2.2018 OD 14,00

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DUŠAN VANČURA 80 … hudebník, textař, dlouholetý člen skupiny Spirituál kvintet, Dušan své osmdesátiny oslaví se svými fanoušky a hvězdnými hosty ve velkém sále Lucerny

18.února 2018

Půjde o jedinečný a díky hostům a dramaturgii o neopakovatelný narozeninový koncert.

Vzácní hosté: JAREK NOHAVICA, SPIRITUÁL KVINTET, HANA MACIUCHOVÁ, FRANTIŠEK NEDVĚD, IVO ŠMOLDAS, ALLAN MIKUŠEK, ANTIKVARTET, OLIVER DOHNÁNYI a pěvecký sbor CANTICORUM IUBILO


O DUŠANOVI: Absolvoval fakultu elektroinženýrství ČVUT a řadu let pracoval jako výzkumný pracovník v oboru počítačů a průmyslových automatů. Souběžně s touto činností studoval zpěv u prof. Soběského, klavír u prof. Kredby a sedmnáct let zpíval ve Vysokoškolském uměleckém souboru, se kterým sjezdil řadu evropských zemí. Od roku 1969 je členem skupiny Spirituál kvintet, kde působí jako zpěvák, kontrabasista, textař, aranžér a skladatel. S tímto souborem nahrál přes 20 řadových alb a jeho texty natočil nejen Spirituál kvintet, ale i bratři Nedvědové, Karel Zich, Irena Budweiserová, Hradišťan Jiřího Pavlici, Marie Rottrová či Wabi Daněk.
V listopadu 1989 zpíval se Spirituál kvintetem z balkonu budovy Melantrich, o rok později na Václavském náměstí společně s prezidenty V. Havlem a G. Bushem, v lednu 1994 pro prezidenta Billa Clintona, koncertoval (rovněž se Spirituál kvintetem) v USA a v Kanadě, v Chile a na Velikonočním ostrově (jako součást státní návštěvy V. Havla v Jižní Americe), dále v Austrálii a téměř ve všech zemích Evropy. Pro Český rozhlas připravoval několik let pravidelný pořad o světovém folku s názvem Toulavé boty.
Je též sbormistrem dětského pěveckého sboru Sejkorky z Chlumu u Třeboně, pro který píše většinu repertoáru. Roku 2013 obnovil vokální těleso Antikvartet, které zpívá převážně jeho texty a úpravy.

Fotky a videa

Facebook