Kris Kristofferson

Kris Kristofferson
E-Ticket
Co je E-Ticket?

ZMĚNA ČASU

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Milky Chance

Support: Conner Youngblood

Roxy, Praha 1

17.02.2018

V sobotu 1. července 2017 se v areálu zámecké zahrady na Sychrově uskuteční koncert žijící legendy americké country music Krise Kristoffersona. I kdyby vám country neříkalo téměř nic, čtyři jména by si měl zapamatovat každý: Willie Nelson, Waylon Jennings, Johnny Cash a Kris Kristofferson. Tahle čtveřice, která několikrát vystupovala i společně, patří mezi absolutní legendy svého žánru. Dva z nich už si naživo bohužel neposlechnete, ale vynechat koncert Krise Kristoffersona by byla velká chyba!

Z důvodu přidání předkapely je čas začátku posunut již od 19,00.

Časový harmonogram:
18,00 hod.     otevření areálu
19,00 hod.    Robert Křesťan&Druhá tráva
20,00 hod.    Kris Kristofferson
21,30 hod.    předpokládaný konec


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KRIS KRISTOFFERSON: VĚTŠÍ HVĚZDA V AREÁLU SYCHROVSKÉHO ZÁMKU ZATÍM NEVYSTOUPILA

Legenda světové country music, Kris Kristofferson, který vystoupí poprvé ve venkovním prostředí v České
republice v parku Státního zámku Sychrov si vybrala svého předskokana.

V sobotu 1. července 2017 se můžeme těšit na českou legendu Roberta Křesťana s Druhou trávou. Sám Robert Křesťan k tomu dodává "Kris Kristofferson je spolu s Johnny Cashem a Bobem Dylanem hudební ikonou, která nejvíce ovlivnila moje hudební cítění už v mládí. Na tom, s čím tito pánové přišli, stavěli svůj styl celé generace dalších hudebníků. Je pro nás čest s Krisem Kristoffersonem sdílet pódium," říká Robert Křesťan. Jsme rádi, že se nám podařilo právě toto spojení, dodává pořadatel koncertu Pavel Mikez a věříme, že tato jedinečná kulturní událost přinese spoustu hudebních zážitků. Již nyní je o koncert velký zájem, přidáváme místa k sezení a v parku vyrostou také menší tribuny.

Můžeme se tedy těšit na legendární hity jako Me and Bobby McGee, For the Good Times, Sunday Mornin’Comin’Down nebo Help Me Make It Through the Night. Návštěvníky tedy čeká opravdu mimořádný zážitek!

Kris Kristofferson (*1936 v Texasu v USA) je americký filmový herec, osobitý zpěvák, textař a hudební skladatel v žánru country music. Studoval v anglickém Oxfordu, v americké armádě létal s vrtulníkem. Během vojenské služby začal vystupovat v armádních klubech na vojenských základnách NATO. V roce 1965 se seznámil s Johnny Cashem. První profesionální smlouvu získal v roce 1968. Kromě megahitů typu Me and Bobby McGee, který nahráli i někteří čeští interpreti, se mj. objevil ve filmových trhácích, jako jsou Planeta opic či Blade.

Fotky a videa

Facebook