R. Dragoun, Z. Vřešťál (Neřež & Katka Koščová)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hradišťan

Nádvoří hradu, Křivoklát

04.08.2018

Bob Wayne & special guest

Klub Vagon, PRAHA 1

08.10.2018

Roman Dragoun a Zdeněk Vřešťál. Společný dvojkoncert dvou osobností českého rocku a folku k jejich životnímu jubileu. Jako host vystoupí se skupinou Neřež historicky 1. Slovenská Superstar Katka Koščová.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mimořádný koncert dvou osobností českého rocku a folku. V tomto roce oslavují Roman Dragoun a Zdeněk Vřešťál šedesáté narozeniny.  

Roman Dragoun – zpěvák, skladatel a klávesista hrál či stále hraje v rockových skupinách Progres 2, Futurum, Stromboli, T4, His Angels a Supergroup. Kromě těchto aktivit vystupuje i sólově – v poslední době vyšla jeho sólová alba Piano a Samota. V roce 2012 byl uveden do Beatové síně slávy.

Zdeněk Vřešťál – zpěvák, skladatel, textař, kytarista a producent, člen skupin Nerez a Neřež. S Neřež doprovází již 15 let Marii Rottrovou.

Ve středu 19.října ve 20 hodin začíná v Zrcadlové kapli pražského Klementina mimořádný (a v Praze jediný!!!) dvojkoncert těchto osobností české populární hudby. Můžete se těšit na skladby z repertoáru Nerez, Progres 2, Neřež, Futurum, ale i na novinky z CD Samota Romana Dragouna a Jen blázni překročí svůj stín skupiny Neřež. Jako host se představí historicky první slovenská Superstar Katka Koščová, která společně se skupinou Neřež zazpívá nejkrásnější písně předčasně zesnulé Zuzany Navarové. Po koncertě následuje autogramiáda oslavenců, prodej CD a večírek v dosud nespecifikované hospůdce...

Fotky a videa

Facebook