Zelenáči - vánoční koncert

Zelenáči - vánoční koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Milky Chance

Support: Conner Youngblood

Roxy, Praha 1

17.02.2018

Legenda české country hudby skupina Zelenáči ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze, vás zvou na "Vánoční koncert Zelenáčů" do velkého sálu MKP.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Legenda české country hudby skupina Zelenáči ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze, vás zvou na "Vánoční koncert Zelenáčů" do velkého sálu MKP. Na koncertě zazní nejen klasické hity kapely, ale i písničky z oblíbené desky "VÁNOCE STARÝCH KOVBOJŮ", která byla vydaná v roce 1992.
Dále vystoupí i několik významných hudebních hostů, jako např. bývalý dlouholetý člen skupiny Aleš Maudr, který zahraje na dudy za doprovodu kapely klasické vánoční koledy. Přijde také Ježíšek s dárečky pro vylosované diváky.

Facebook