Věra Martinová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Milky Chance

Support: Conner Youngblood

Roxy, Praha 1

17.02.2018

Koncert Věry Martinové, který se měl konat 3.9.2015 na Tenisových kurtech BLTC v Brně, se neuskuteční.
Koncert se ruší ze zdravotních důvodů zpěvačky. Náhradní termín není stanoven, proto vstupenky je možné vrátit v místě, kde byly zakoupeny.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Věra Martinová - jubileum 55 tour

velký letní country večer

První dáma českého country slaví půlkulaté výročí narození a míří do Brna!

Ve čtvrtek 3.9.2015 se v Brně na Tenisových kurtech BLTC v Lužánkách představí Věra Martinová, první dáma českého country, rodačka z Opočna. Velký letní country večer, v rámci kterého bude Věra slavit půlkulaté výročí svého narození, se uskuteční pod širým nebem od 19 hodin a předprodej vstupenek zajišťuje exkluzivně síť Ticketpro.

Prvním větším úspěchem na hudební dráze Věry Martinové (vl.jménem Věry Šolínové) bylo druhé místo na festivalu Mladá píseň v Jihlavě. Následovalo první profesionální angažmá v Orchestru Gustava Broma a v letech 1982-1986 vystupování s dívčí country kapelou Schovanky.

Jistým zlomem v její kariéře byl nejen odchod ze zavedených Schovanek na sólovou dráhu, ale především nazpívání hitu Malý dům nad skálou, a to už pod jménem Věra Martinová. Hitová série pokračovala písničkami Až na vrcholky hor (1987) či Dala jsem lásku řekám (1988) a debutovým albem Dál jen vejdi (1989). Vlastní country kapelu Gram založila Věra Martinová v roce 1987.

Kromě této skupiny natočila také desku se sestavou svých hudebních přátel. Alby Zvláštní způsoby (1996) a Příběhy (1998) se první dáma naší country music přiklonila - také díky spolupráci s první dámou našeho folku Pavlínou Jíšovou - ke komornější a folkově laděné hudbě. Návratem ke kořenům by se pak dala nazvat znovu obnovená spolupráce se Schovankami, jejímž výsledkem je album Svět je plnej různejch řečí (2002, produkce Věra Martinová) a stejnojmenné koncertní turné (2003)

Na svém posledním CD Věřím svým snům Věra Martinová spolupracovala s britským zpěvákem, písničkářem a kytaristou Jamie Marshallem, který je autorem hudby k více jak polovině písní a vystupuje na něm i jako interpret. V posledních letech se Věra Martinová stala hvězdou mnoha letních country a folkových festivalů.

Během své kariéry vydala celkem dvanáct desek, z nichž je několik zlatých a jedna platinová. Jako moderátorka i zpěvačka se také podílela na úspěšném cyklu živých koncertů České televize "Svou káru táhnem dál"

Facebook