Zuby, Nehty křest CD

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fešáci slaví 50 let

Lucerna - Velký sál, Praha

23.11.2017

Ivan Mládek a Banjo Band

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.11.2017

Zuby nehty vydávají nové album Kusy. Popřát přijdou i Rudovous a Trabanditi.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zuby nehty vydávají nové album Kusy.

Popřát přijdou i Rudovous a Trabanditi.

Zuby nehty jsou považovány za první celodívčí bigbítovou kapelu v Československu. Vystupovaly již v osmdesátých letech, nejdříve pod názvem Plyn, pak jako Dybbuk a po menší pauze pokračovaly už jako Zuby nehty. Dodnes se o nich mluví jako o legendární punkové kapele, přestože jejich tvorba časem dospěla spíše k písňové formě.

Přání, aby Zuby nehty natočily nové autorské album, znělo od fanoušků již poměrně dlouhou dobu. Ačkoli kapela nikdy svoji koncertní a tvůrčí činnost nepřerušila, dávala si občas více či méně dlouhé pauzy a také vystřídala několik různých spoluhráčů. A v letošním roce se přání fanoušků konečně vyplnilo – na světě je nová deska nazvaná Kusy. Album vyjde 16. září a křest se bude konat v Praze, v Paláci Akropolis.

Producentem alba je Miroslav Wanek (Už jsme doma): „Jsou věci, které se nikdy nevrátí, zbývají tu po nich jen rozbité kusy, ale dotýkáním se těch kusů jako by ty věci opět dorostly do původního celku, dýchají na nás, mluví na nás, hladí nás a možná i otevřou nějakou tu zdánlivě zacelenou ranku. A mohou to být i kusy něčeho neznámého, jitřící naši fantazii. Zuby nehty nám několik takových kusů předkládají ke společným úvahám, někdy trochu posmutnělým a nostalgickým, jindy zkoumavým nebo reflexivním. A nebyly by to Zuby nehty, kdyby tu chyběl humor, sarkasmus a nadsázka. Nechybí. Všechno, pro co je máme rádi, je na novém albu přítomno opět v plné míře.“

Facebook