Rebelující dámy: Berenika Kohoutová & Emil Viklický Trio

Rebelující dámy: Berenika Kohoutová & Emil Viklický Trio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fešáci slaví 50 let

Lucerna - Velký sál, Praha

23.11.2017

Ivan Mládek a Banjo Band

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.11.2017

"Jazz nesmí být nuda," říká zpěvačka a herečka, která ráda provokuje. Umění má v genech. Její matka je známá spisovatelka Irena Obermannová, píše i její babička, sestra Rozálie je režisérka, otec muzikant Dan Kohout.   
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Berenika Kohoutová & Emil Viklický Trio

"Jazz nesmí být nuda," říká zpěvačka a herečka, která ráda provokuje. Umění má v genech. Její matka je známá spisovatelka Irena Obermannová, píše i její babička, sestra Rozálie je režisérka, otec muzikant Dan Kohout.   

O čtyřicet let staršího "zasloužilého jazzmana" Emila Viklického potkala při natáčení filmu Rytmus v patách. Padli si do noty a začali domlouvat další spolupráci. Berenika měla v šuplíku spoustu svých textů, Viklický se vrhl na muziku. "Z některých věcí byl možná nesvůj, ale pak se pro ně nadchl. On je prostě hustej. Vlastně totální pankáč," popisuje zpěvačka spolupráci, jejímž výsledkem je CD Berenika meets jazz. "Emil naprosto vychytal moje pocity a úplně se na mne napojil. Třeba hudba k písni Labutě vznikala mezi posledními a je to moje srdcová záležitost."

Emil Viklický je bezpochyby jednou z nejvýraznějších postav naši hudební scény. Vedle nahrávek s předními světovými jazzmany a snah o fúzi folklóru s jazzem, se věnuje také soudobé hudbě. Ke spolupráci na tomto projektu přizvali i další jazzmany Tomáše Hobzeka, Petra Dvorského, hostují i Miroslav Hloucal nebo Petr Kalfus. Výsledkem je originální popjazz, který míchá prvky swingu, mladistvé drzosti i překvapivé lyričnosti. Berenika chce pro jazz nadchnout i mladší publikum, na které může tento žánr působit zastarale. I proto zvolila na přebal alba poněkud kontroverzní fotku. "Když se podíváte na Rihannu nebo Lady Gaga, tak jsem ještě docela oblečená," glosuje s nadhledem rebelka Berenika.

www.taktika-muzika.cz

www.mlp.cz

Fotky a videa

Facebook