Vyšehraní: "Ďáblovo stádo" Wabi Daněk

Vyšehraní: "Ďáblovo stádo" Wabi Daněk

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Country / Folk. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

10. Jubilejní ročník festivalu divadla a hudby.

V pořadu Wabi Daněk a ďáblovo stádo nevystoupí ze zdravotních důvodů jako host Radůza.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nápad Davida Landštofa a spřízněných muzikantů, ušít nový kabát písním, které formovaly  romantické sklony v našich duších, se ze studia přelil na pódium. Každý, kdo si úspěšné album Wabi a Ďáblovo stádo oblíbil, bude mít jednu z nemnoha příležitostí užít si jeho koncertní provedení  na letní scéně Vyšehrad. Při natáčení alba jsem, zásluhou o generaci mladších, šikovných a zapálených muzikantů omládl. A teď se těším, že omládnu znovu. Přijďte na Vyšehrad mládnout se mnou... Wabi

Facebook