Barokní podvečery

Barokní podvečery
12. cyklus koncertů staré hudby - Podzim 2012
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Barokní podvečery se snaží navodit původní atmosféru hudebních setkání pražské uměnímilovné společnosti počátku 18. století a zároveň poodhalit nové souvislosti ve světovém repertoáru barokní hudby včetně prezentace dosud neuváděných děl. Tematické programy reflektují různé podoby ušlechtilé zábavy barokní společnosti i sled slavností církevního roku (advent, Vánoce, masopust, Velikonoce). Projekt je postaven na originální a objevné dramaturgii a hostování předních českých i zahraničních pěvců a instrumentalistů, které doprovází rezidenční soubor Collegium Marianum. Výsledkem badatelské činnosti je každoroční uvedení několika novodobých světových premiér. Barokní podvečery se konají v unikátních prostorách starobylé Prahy (např. Pražský hrad, Refektář kláštera dominikánů, Barokní knihovní sál, Břevnovský klášter).

Kde:

  • Refektář kláštera dominikánů, Jilská ul., Praha 1

Web: http://www.baroknipodvecery.cz/

Facebook