Thriller live - A Broadway Musical

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Nazareth + Keks

Letní parket Holkov, Holkov, Velešín

22.07.2018

Cena: 450 - 1.350 Kč, Vstupenky V.I.P á 1.600 Kč

Legendární Thriller – jako Muzikál nyní i v České republice!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Není třeba představení vychvalovat, pouze musíte přijít a vidět to na vlastní oči! Je založeno na životní dráze Michaela Jacksona, Krále Popu!

Album Thriller bylo vydáno v roce 1982 s enormním počtem kusů. Je to nejprodávanější deska všech dob. Prodalo se více jak 100 mln. kopií, deska se dokonce prodávala po 1 mln. kusech týdně! Byla to první nahrávka, která dosáhla na vrchol hitparád v USA i Velké Británii. 7 z 10 skladeb bylo vydáno jako samostatný singl and a všechny se držely mezi prvními 4 místy hitparád po dobu neuvěřitelných 8 týdnů. In 1984 deska překonala další rekord a byla oceněna 7 cenami Grammy. Produkce 14 minutového videoklipu pro Thriller stála 0,5 mln. dolarů, byla a stále je tou nejdražší produkcí. Byla zařazena do Guinessovy knihy rekordů jako Nejúspěšnější Video s 9 mln. prodaných kopií. Dodnes je Thriller považován za „klasiku”. Díky tomuto úspěchu se stal Michael Jackson nejpopulárnějším zpěvákem na světě, skutečným Králem popu. Na světě není žádný jiný, tak významný, kontroverzní a ohromující umělec jako je Michael Jackson. Je inspirací pro stovky hudebníků. Jeho skladby zná každý. Je opravdouvou ikonou 20. století.
Není překvapením, že se Broadwayští producenti rozhodli připomenout jeho úspěch vytvořením muzikálu založeném na jeho životě a kariéře.

Show přenese diváky do temných míst Hollywoodu, kde jsou lidé brutálně napadáni skupinou ďábelských zombí, v čele se zlým Domem Sheldonem a „Dirty” nenávistnou Diane. Poslední, kdo zůstal na živu: Ben, Annie a Billie Jean musí zachránit svět a obnovit mír na Zemi. K tomu, aby zvítězili, potřebují pomoc od legendárního tvora, kterým není nikdo jiný než Michael Jackson. Oni však netuší, zda je tvor skutečný, nebo je to jen mýtus. Thriller - Muzikál je příběh o životě nejvýznačnějšího zpěváka na světě. Několik tuctů zpěváků, tanečníků, gospelových sborů, fantastická choreografie a skladby od Michaela Jacksona and The Jackson 5, které všichni známe a milujeme, jsou všechny pohromadě v jedné fascinující show, která nám přináší jen pozitivní zážitky. Je to opravdu mistrovské dílo, které nikdo nesmí zmeškat!

Fotky a videa

Facebook