Stimul Festival - Anti-Pop Consortium (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Concert in Lichtenstein Palace

Lichtenštejnský palác, Praha 1

19.11.201729.11.2017

Marilyn Manson (US)

Support: Amazonica

Tipsport arena, Praha

19.11.2017

Výhodný nákup

Cena: 385 Kč, v den koncertu se bude cena zvyšovat

Festival Stimul otevře rok 2010 s futuristicky hip-hopovými Anti-Pop Consortium. Legendární hiphopoví experimentátoři Anti-Pop Consortium se představí v České republice vůbec poprvé!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

STIMUL festival uvádí:

Anti-Pop Consortium, USA

(Big Dada, Ninja Tune)

 

Festival Stimul otevře rok 2010 s futuristicky hip-hopovými Anti-Pop Consortium. Legendární hiphopoví experimentátoři Anti-Pop Consortium se představí v České republice vůbec poprvé!

Podobně jako jejich žánroví kolegové Dälek ctí kvarteto z New Yorku pravidlo absolutní progresivity a svůj futuristický koktejl míchá z prvků slam poetry, dadaismu, free jazzu a současné elektronické hudby.

Debutovali v roce 2000 albem Tragic Epilogue, jež ukázalo cestu mnohým následovníkům, kteří našli zálibu v míchání avantgardní hudby a rapu. Sonické vyšinutosti jejich nejslavnější desky Arrhythmia poté našly domov na proslulém britském labelu Warp. V roce 2003 vydali Anti Pop Consortium společné album s jazzovým klavíristou Matthew Shippem a pak se na čas rozpadli a vydali se za svými sólovými projekty.

Po šestileté pauze natočili v roce 2009 rappeři Beans, High Priest, M. Sayyid a producent Earl Blaize triumfální návrat v podobě alba Fluorescent Black, jež vyšlo na labelu Big Dada (Ninja Tune).

V minulosti si nekompromisní čtveřici na své turné pozvali například Radiohead, Public Enemy nebo DJ Shadow; v loňském roce se kvartet představil třeba na londýnském festivalu All Tomorrow’s Parties. Připravte si svoje laserové meče a antiprotonové urychlovače, Anti-Pop Consortium si 4. března chystají podmanit Divadlo Archa!

 

Odkaz skupiny:

http://myspace.com/antipopny

Fotky a videa

Facebook