Michal Pavlíček: Pošli to tam

Nové album Michala Pavlíčka Pošli to tam poprvé živě na Střeláku v Praze. Hudebník Michal Pavlíček představí 14. června na Střeleckém ostrově v Praze svůj nový koncertní program. Jako hosté s ním vystoupí zpěvák Matěj Ruppert, houslista Jan Mráček a Pavel Bořkovec Quartet.

Termíny a místa konání:

Střelecký ostrov, Praha | Zobrazit na mapě

14.6.2018 19:00 Střelecký ostrov Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nové album Michala Pavlíčka Pošli to tam poprvé živě na Střeláku v Praze.

Hudebník Michal Pavlíček představí 14. června na Střeleckém ostrově v Praze svůj nový koncertní program. Jako hosté s ním vystoupí zpěvák Matěj Ruppert, houslista Jan Mráček a Pavel Bořkovec Quartet.

Hudební skladatel, kytarista, zpěvák, textař a producent Michal Pavlíček je spojený se skupinami Pražský výběr, Stromboli, BSP, Big Head, Trio a Supergroup. Podílel se na albech Zuzany Michnové, Moniky Načevy, Báry Basikové, Kamila Střihavky, Richarda Müllera a mnoha dalších. Je autorem řady hitů (Země vzdálená ad.) a hudby k divadelním představením, baletům, televizním seriálům, inscenacím a celovečerním filmům. Úspěšně spolupracuje i se zahraničními produkcemi (BBC – Scarlet Pimpernel, Merlin IV. série ad.). Napsal hudbu k několika muzikálům (Excalibur, Obraz D. Graye ad.) a baletním inscenacím (Malý princ, Kráska a zvíře ad.). Získal mnoho ocenění včetně Platinových a Zlatých desek i ceny Anděl, byl uveden do Síně slávy Akademie populární hudby.

Facebook