Larika, Cháska a Happy Aquarium

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

21.01.201808.03.2018

Kreator - Gods of Violence Tour

Výhodný nákup

Kreator, Decapitated, Dagoba

Různá místa v ČR

27.01.201828.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LARIKA

Taneční Ska Rocksteady Reggae mellow pro pokročilé. Unikátní dámský trojhlas podpořený nyní již decentně vyžilými instrumentalisty – veterány ze scény. Vznikla v létě 2008 jako formace složená ze zkušených muzikantů odrostlých zejména v kapelách Fast Food Orchestra, Basta Fidel a MaleeDivy. Cílem této pestré sestavy bylo vytvořit originální projekt rezonující v podmanivém stylu rocksteady, založený na silných melodických linkách a charakteristický výraznou kytarovou a vokální sekcí. Českému publiku se Larika poprvé živě představila v únoru 2009, v listopadu téhož roku pak debutovala svým singlem „3 pieces“. V létě 2011 nahrála Larika album „Kosmodisk“, s nímž se mimo jiné představila i na svém brazilském turné v únoru 2012.

CHÁSKA

„Kapela Cháska hraje svoji vlastní energetickou, skákací a veselou tvorbu v rytmech severočeského ska/reggae. Na hudební scéně se pohybuje přes čtyři roky, v roce 2011 vydala svoje vlastnoručně natočené demo, 2013 první studiové CD Vyklíčeno v Podklíčí a rok na to CD Bajó.“

HAPPY AQUARIUM

Roztocká kapela, která sice vychází z jamajského SKA a reggae, ale spoutat se těmito žánry rozhodně nenechala. Jejich písničky vám budou místy připomínat i rock, blues, pop nebo punk. Rovněž překvapí i široké rozpětí emocí, protože navzdory názvu tvorba téhle kapely rozhodně není vždy jen veselá a rozjuchaná.

Facebook