Rytmus, Ego, Separ, Strapo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Kreator - Gods of Violence Tour

Výhodný nákup

Kreator, Decapitated, Dagoba

Různá místa v ČR

27.01.201828.01.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Velkolepá show s hvězdným obsazením slovenské hip-hopové elity míří do brněnského Bobycentra. 20. března 2015 bude legendární prostor Lasershow hall patřit čtyřem nejznámějším a vůbec nejrespektovanějším jménům právě slovenské hip-hopové scény, která patří mezi nejkvalitnější a nejuznávanější tohoto žánru vůbec.

VIP zahrnuje:

 •  VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 
 •  vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage 
 •  hlídané a soukromé WC
 •  vlastní koridor při vstupu do Bobycentra 

 

VIP GOLD zahrnuje:

 • zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
 • samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front
 • vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením 
 • zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí 
 • hlídané a soukromé WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers 
 • možnost navštěvovat také VIP prostor

 

Pozor! U této akce bude při platbě vstupenek platební kartou navýšena částka o poplatek za platební kartu (2,8% vč. DPH).

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Slovenská hip-hopová elita míří do Bobycentra!

Velkolepá show s hvězdným obsazením slovenské hip-hopové elity míří do brněnského Bobycentra. 20. března 2015 bude legendární prostor Lasershow hall patřit čtyřem nejznámějším a vůbec nejrespektovanějším jménům právě slovenské hip-hopové scény, která patří mezi nejkvalitnější a nejuznávanější tohoto žánru vůbec.

A kdo konkrétně Vás bude tento fenomenální večer bavit?

Celé akci bude “kralovat” asi nejkontroverznější postava slovenského hip-hopu, která se právem řadí mezi výjimečně talentovaná, ale také nejvulgárnější jména svého oboru. Zakladatel známé skupiny Kontrafakt, autor mnoha hitů, celkem třech studiových alb (Bengoro, Kral, Fenomen), rapper, zpěvák, který stojí za diskutovanými klipy a videi, jedněmi milovaný a obdivovaný, druhými opovrhovaný – Patrik Vrbovský aka RYTMUS!

Další z hvězdného obsazení – člen výše zmíněné skupiny Kontrafakt – vlastním jménem Michal Straka, který se na hip-hopové scéně pohybuje už od druhé poloviny 90.let. Spoluzakladatel uskupení Prízrak, později člen Kontrafaktu, který se teprve před třemi lety vydal na sólovou kariéru, ovšem hned první singl “Žijeme len raz” se stal okamžitě číslem 1 nejen ve slovenských hitparádách! Další zvučné jméno v Bobycentru – EGO!

Třetím vystupujícím, jehož budou všichni milovníci hip-hopu velmi dobře znát, je slovenský rapper, člen bratislavské hip-hopové skupiny DMS a bývalý člen nezávislého labelu Gramo Rokkaz. Autor dvou studiových alb, celé řady singlů, vlastním jménem Michael Kmeť aka SEPAR!

Posledním ze slovenského obsazení je rapper a freestyler, dvojnásobný vítěz celoslovenské soutěže ve freestyle battluArtattack Freestyle Battle, který stojí za spoustou známých a populárních singlů (Daj peňáz, Sám doma a bohatý, Starý pes…). Kontroverzní jméno,  jehož tvorbu silně ovlivnil vlastní osud a prožitky – STRAPO!

Kromě tohoto hvězdného obsazení očekávejte skutečnou hip-hopovou nálož, fenomenální djské výkony, audiovizuální projekce na více než osmi obřích LED obrazovkách, silný soundsystém a další doprovodný program, který Vám odtajníme později.

https://www.facebook.com/events/732483620155712/

Fotky a videa

Facebook