Team Me

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Cradle of Filth + very special guest Moonspell

Různá místa v ČR

18.01.201819.01.2018

Norská šestice Team Me ohlásila evropské turné, které následuje vydání nového alba u Propeller Recordings v lednu 2015.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Norští TEAM ME oznamují evropské turné, zakončí ho v Praze

"Blind As Night je sofistikovaně ledová prog-popová pecka ve stylu Kate Bush a The All Time High je euforická bomba, která připomíná The Polyphonic Spree v uších při skoku z Krakatoy" NME

Nadmíru kvalitní zážitek pro hlavní pódium" The Line Of Best Fit

"Komplexní, majestátní pop” Q Magazine

Norská šestice Team Me ohlásila dvacetidenní evropské turné v únoru a březnu 2015 včetně vystoupení v Manchesteru a Londýně.

Turné následuje po vydání nového alba u Propeller Recordings v lednu 2015, které následuje album ‘To The Treetops’ z roku 2011.

Skupina se dala dohromady v roce 2010 a během dvou let Team Me odehráli 250 koncertů, včetně vystoupení na festivalech Latitude a Roskillde, získali Norskou Grammy za ‘Best Pop Album’ a dvě ocenění Independent Music Awards. Po pauze, kdy se členové kapely věnovali svým projektům, Team Me začali v září 2013 v analogovém studio nedaleko Osla nahrávat svoje druhé album. Ve svém rodném městě si pak pronajali starý statek, kde album dokončili.

Nové album vyjde v lednu 2015, 29.září však kapela oficiálně představí double A-side single “Blind As Night” se skladbami „Blind As Night“ a „The All Time High“, které je však možné si poslechnout již zde: https://soundcloud.com/propellerrecordings/sets/team-me-blind-as-night-1/s-3Wzg9.

Na albu mimo jiné propojili svůj inovativní kytarový pop s dětským sborem a ve srovnání se svým debutem natočili temnější desku s hlubšími texty.

Team Me na podporu svého nového alba vyrazí na evropské turné 18.února a zakončí ho 14.března v pražském Lucerna Music Baru. V Praze se kapela ale představila již dvakrát. Poprvé zaujali jako support The Wombats, podruhé naplnili klub 007 na Strahově.

Fotky a videa

Facebook