Android Asteroid

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Kreator - Gods of Violence Tour

Výhodný nákup

Kreator, Decapitated, Dagoba

Různá místa v ČR

27.01.201828.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Co se stane, když smícháte západoafrický beat kmene Joruba s moravským cimbálem? Zjistíte to, když na Hithit.cz podpoříte vydání nové desky Ikaros kapely Android Asteroid nebo když přijdete 18. prosince 2014 na křest v pražském Lucerna Music Clubu. Ale můžete i oboje!

O Android Asteroid jste už asi slyšeli. Jako první česká skupina loni nahrála desku v Abbey Road Studios v Londýně, ve stejných prostorách, kde vznikaly hity The Beatles a dalších legend. Měli vždycky velké plány a nikdy se nebáli pustit tam, kde by se jiní zastavili. Vždy se obklopovali prvotřídními muzikanty a do každého nového projektu se pustili se záviděníhodnou energií. Nyní paprsky jejich nadpozemské síly míří k dosažení dalšího snu: desky s názvem Íkaros.

Deska se nahrávala ve špičkovém Studiu Svárov pod vedením hudebního inženýra a kytaristy Android Asteroid Lukáše Martínka. Kromě Jana a Tomáše na něm uslyšíte vokály kosmické Anny Marii Almeidy, baskytaristu Marka Minárika, klavíristu Viliama Béreše a legendárního kontrabasistu Josefa Feča. Mastering v New Yorku s držitelem Grammy Tomem Coyem, design desky s jedním z Top 200 světových grafiků Pavlem Fuksou.

Zbytek už je na vás. Android Asteroid se rozhodli svou novou desku Íkaros vydat i na vinylu, a aby se jim přání splnilo, jdou svým fanoušků opět naproti prostřednictvím veřejné sbírky na internetu. Pro každého, kdo se bude chtít podílet, jsou připravené odměny včetně CD, vinylu nebo vstupenky na křest 18. prosince 2014 v Lucerna Music Baru.

PODPOŘTE ANDROID ASTEROID NA HITHIT.COM

Fotky a videa

Facebook