Alchymista snů /Liberatum : Pocta Miladě Horákové

Alchymista snů /Liberatum : Pocta Miladě Horákové

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Kreator - Gods of Violence Tour

Výhodný nákup

Kreator, Decapitated, Dagoba

Různá místa v ČR

27.01.201828.01.2018

Zveme Vás na koncert hudby Maestra J. Miguela Maschietta "Alchymista snů // Liberatum : Pocta Miladě Horákové ", konaný symbolicky v Den památky obětí komunistického režimu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

"Alchymista snů" je umělecké jméno Maestra J. Miguela Maschietta, italského pianisty, skladatele a dirigenta. Jeho hudební kořeny vycházejí  z klasické hudby, avšak jeho současná tvorba ústí do moderního minimalistického výrazu, tíhne k filmové a divadelní hudbě, a jeho umělecké projekty a hudební počiny jsou velmi různorodé. 

Od roku 2010 žije v Praze, kde - inspirován prostředím mystické středověké metropole a jejím hudebním odkazem - vytvořil s mezinárodním týmem ve spolupráci s mladými českými umělci projekt "Alchymista snů".

Po úspěchu tanečně-hudebního představení "Alchymista snů", jehož světová premiéra byla uvedena dne 7. března 2014 v Divadle Ponec v Praze, vystoupí se svými českými hosty v půvabném a prestižním prostředí Českého muzea hudby, dne 27. června 2014 ve 20:00, na koncertě věnovaném symbolicky vzpomínce na oběti bezpráví, inspirovaném osudem Dr. Milady Horákové.

Tento projekt si klade za cíl být podnětem k reflexi historické zkušenosti, promluvit jazykem univerzálního porozumění oproštěným od jakékoliv ideologie - hudbou, a ve spolupráci s partnery  (Velvyslanectví Slovinské Republiky, Convergence of Cultures ČR , Prague TV a Cacao) poskytnout jedinečný společenský a kulturní zážitek.

Koncert se koná v rámci programu "Rok české hudby 2014" a pod záštitou Velvyslanectví Slovinské Republiky. Osobní záštitu nad koncertem laskavě přijala paní ing. Věra Kovářová, poslankyně Parlamentu České Republiky. Partnery akce jsou : Convergence of Cultures ČR, Prague TV a Cacao Prague. 

Fotky a videa

Facebook