Napszyklat

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Concert in Lichtenstein Palace

Lichtenštejnský palác, Praha 1

22.11.201729.11.2017

Experimentální polský klenot Napszyklat se blýskne 6. března 2014 v MeetFactory
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Polská senzace Napszyklat primárně vychází z hip hopu, leč stylově balancuje mezi klaustrofobickou elektronikou, industriálem a ambientem ne nepodobným třeba domácím WWW. Výrazně dobře se jim s touto experimentální fúzí začalo dařit i za hranicemi rodné hroudy (Anglie, Francie, Německo, Slovensko), v Čechách si stihli vybudovat silnou fanouškovskou základnu, která se s každým dalším jejich tuzemským koncertem rozrůstá a nejinak tomu bezpochyby bude i 6. března, kdy se vrací na pódium pražské MeetFactory ve společnosti domácích Kyklos Galaktikos.

Fotky a videa

Facebook