Tublatanka, Katapult a hosté

Tublatanka, Katapult a hosté

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Cradle of Filth + very special guest Moonspell

Různá místa v ČR

18.01.201819.01.2018

Tublatanka, která 10.5.2014 zavítá minimálně po 20 letech do Uherského Hradiště na nedávném turné oslavila 30 let na scéně.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tublatanka, která 10.5.2014 zavítá minimálně po 20 letech do Uherského Hradiště na nedávném turné oslavila 30 let na scéně. Tento koncert  je takovými „ozvěnami“ tohoto turné. Uslyšíte všechny hity této skupiny od začátku jejich kariéry po dnešní tvorbu. Kapela je známá svým obrovským nasazením při koncertech a své oddané fanoušky nenechá na chvíli oddechnout. Leader skupiny Maťo Ďurinda byl dokonce v Uh.Hradišti „na vojně“.

Katapult, který také vystoupí na této akci potěší své fanoušky největšími hity své kariéry. Pamětníci uslyší své oblíbené skladby, zazní i nové písně. Omlazený Katapult v čele s Oldou Říhou nyní srší energií, kterou napumpuje do svých vděčných fanoušků.

Přijďte si na tuto akci poslechnout od 17 hodin Tublatanku, Katapult, Miloše Dodo Doležala a Neutral. Kupte si své vstupenky včas, neboť „Hlupák váhá“, aby nezmeškal „Rande so svojim mestom.

Fotky a videa

Facebook