Vánoční koncert Moniky Absolonové (Absolonová), host: David

Vánoční koncert Moniky Absolonové (Absolonová), host: David

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

20.01.201808.03.2018

MUSICAL PRODUCTION UVÁDÍ MONIKA ABSOLONOVÁ - VÁNOČNÍ KONCERT DIVADLO HYBERNIA
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MUSICAL PRODUCTION UVÁDÍ MONIKA ABSOLONOVÁ - VÁNOČNÍ KONCERT DIVADLO HYBERNIA přivítá 18. prosince 2013 od 19.00 hodin královnu českých muzikálových jevišť Moniku Absolonovou s jejím úplně prvním Vánočním koncertem! V programu živě za doprovodu hudebního tělesa Sound & Rhythm Orchestra pod vedením Jiřího Škorpíka zazní árie hlavních rolí muzikálových představení, kterých se Monika zhostila na prknech nejen pražských divadel a chybět samozřejmě nebudou ani vánočně laděné melodie. Tentokrát si s Monikou zazpívají David Deyl a dětský pěvecký sbor Koťata!

Facebook