Depeche Mode Delta Machine Tour - Official After Party

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Cradle of Filth + very special guest Moonspell

Různá místa v ČR

18.01.201819.01.2018

Tradičně po koncertě Depeche Mode v Praze již několik let pro Vás DMFriends pořádá After party a ani tentokrát o party nepříjdete.

Jak se dostanete do klubu Roxy:

Z O2 arény metrem B, nástupní stanice Českomoravská do stanice Náměstí Republiky (6.výstupní stanice) z metra výstup směr Revoluční, cca po 200m ulicí Revoluční vlevo do ulice Dlouhá a po 100 m se nachází klub Roxy.

 

Začátek akce 22:00

Konec akce 05:00

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tradičně po koncertě Depeche Mode v Praze již několik let pro Vás DMFriends pořádá After party a ani tentokrát o party nepříjdete.

Tentokrát se bude konat v prostorách pražského klubu Roxy, který nedávno prošel kompletní rekonstrukcí a získal nový ráz, kapacita je více než 1000 návštěvníků. Klub je dvoupatrový a členitý, kromě taneční plochy jsou zde místa, kde můžete v klidu posedět a popovídat si, třeba práve o proběhlém koncertě. Vedle hlavní stage je zde další, menší stage se samostatným barem a DJ, tedy: 2 stage - 2 DJ´s.

Fotky a videa

Facebook