Placebo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Cena: 1.190 Kč

LONDÝNSKÉ TRIO, KTERÉ PATŘÍ KE ŠPIČCE ALTERNATIVNÍ SCÉNY, LETOS VYDÁ PO ČTYŘECH LETECH NOVOU DESKU, KTEROU PODPOŘÍ NA KONCERTNÍM TURNÉ ZAHRNUJÍCÍM I ČESKOU REPUBLIKU.

U plateb za vstupenky prostřednictvím platebních karet bude každému zákazníku platícímu platební kartou naúčtována zvláštní odměna ve výši 2,8% vč. DPH, která bude sloužit zejména k pokrytí nákladů spojených s bankovními poplatky účtovanými bankou za provedení transakce.

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LONDÝNSKÉ TRIO, KTERÉ PATŘÍ KE ŠPIČCE ALTERNATIVNÍ SCÉNY, LETOS VYDÁ PO ČTYŘECH LETECH NOVOU DESKU, KTEROU PODPOŘÍ NA KONCERTNÍM TURNÉ ZAHRNUJÍCÍM I ČESKOU REPUBLIKU. KROMĚ NOVÝCH SKLADEB PLACEBO NA TURNÉ PŘEDSTAVÍ I MATERIÁL Z PŘEDCHOZÍCH ALB, KTERÝCH DOPOSUD PRODALI PO CELÉM SVĚTĚ VÍCE NEŽ 12 MILIONŮ.

Historie kapely se píše již deset let a za tu dobu stihli tito temní romantici a hudební experimentátoři ovlivnit svou tvorbou nejedno hudební seskupeni. U zrodu kapely stál v první řadě Bryan Molko (kytary, zpěv) – nepřehlédnutelná a nepřeslechnutelná osobnost, a Stefan Olsdal (basa), původem ze Švédska. Později se k nim připojil bubeník Steve Hewit, který zároveň působil v kapele Breed a v Placebo nahradil Roberta Schultzberga.

První stejnojmenné album vydali Placebo v roce 1996, kapela se stala senzací a skladby „Nancy Boy“ a „Bruise Pristine“ obrovskými hity.

Následovala nabidka na předskakování takovým veličinámi jako U2 nebo hraní na narozeninách Davida Bowieho.

V roce 1998 přichází trio s novinkou „Without You I’m Nothing“, které se v Anglii výborně prodává, k úspěchu napomohl i singl „Pure Morning“, doprovázený vynikajícím klipem. Placebo působili na alternativní scéně jako zjevení - pro jejich skladby byly typické tyto ingredience: ostré kytarové rify doprovázené glamrockovou náladou a Molkovym uječeným vokálem. V tomto období přispěli Placebo předělávkou „20th Century Boy“ z dílny T-Rex na soundtrack k filmu „Velvet Goldmine“, ve kterém si také kapela zahrála.

Třetí nahrávka „Black Market Music“, která přinesla krom klasického kytarového zvuku i prvky hip-hopu a diska, vyšla v roce 2000 a obsahovala hity jako „Taste In Men“ a „Slave To the Wage“. Živě ji představili v Praze na pražské Brumlovce (7/4/2001). Svoji tvrdší polohu nabídli Placebo na další nahrávce „Sleeping With Ghosts“ 2003. Skladby z ní, včetně hitů „Special Needs“ nebo „This Picture“, zahráli i v Male sportovni hale (5/9/2003) v rámci svého evropského turné. Předskakovala jim pražská skupina The Ecstasy Of Saint Theresa , která se Bryanovi & spol. zalíbila natolik, že ji nechali remixovat skladbu „English Summer Rain“ ze svého alba „Meds“. To vyšlo v roce 2006 a kapela jej představila i v brněnské hale Vodová. Následně z kapely odešel bubeník Stewe Hewitt, ktereho nahradil Steve Forrest. O tři roky později se Placebo přihlásili s titulem Battle For The Sun, kterému se dobře dařilo v rozličných hitparádových žebříčcích.

Placebo se do České republiky vracejí pravidelně a rádi, tentokrát se fanouškům představí ve velkém sále pražské Lucerny.

www.placeboworld.co.uk

 

Fotky a videa

Facebook