Vítání jara 2013

Vítání jara 2013
12. ročník koncertního cyklu Vítání jara
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

12. ročník koncertního cyklu Vítání jara zahájí v Salesiánském divadle fenomenální hudební mág, multiinstrumentalista (kytara, mandolína, klavír a další nástroje), skladatel a textař Vlasta Redl s Naší novou kapelou. Ve své tvorbě osobitě spojuje rock, bigbít, folk a lidovou muziku. Koncerty Vlasty Redla provází především tři stěžejní atributy - skvělá muzika, texty a interpretace.

Po mimořádném úspěchu jsme se rozhodli opět pozvat temperamentní soubor Bachtale Apsa se svým hostem Bárou Hrzánovou. Frontmanem je vynikající muzikant Mário Bihári, jenž působil například v kapele Zuzany Navarové. Z kapely prýští úžasná energie.  Spontánním projevem si okamžitě získá publikum a strhne ho do víru temperamentního muzicírování.

Po delších námluvách se nám podařilo sladit termín pro vystoupení dalších vzácných hostí, folkrockové kapely Marsyas. Třetí koncertní večer v Salesiánském divadle si tak příznivci této legendární kapely, slavící 40. výročí, mohou vychutnat to nejlepší v podání Zuzany Michnové, Oskara Petra a Petr Kalandra Memory Band. V rámci koncertu promítneme promo k připravované premiéře filmu o Zuzaně Michnové, kterého se zúčastní i jeho režisérka Jitka Němcová. 

Letošní Vítání jara uzavře svým jarním rozjímáním v Kostele u Salvátora tradiční host našich projektů soubor Spirituál kvintet. Nejstarší českou folkovou kapelu není třeba blíže představovat. Novinkou nestora domácí hudební scény je rozšíření souboru o kontrabasistu Pavla "Páju" Peroutku. A tak má Spirituál kvintet v současnosti již sedm stálých členů. Koncert v obohacené sestavě bude jistě zajímavým zážitkem.     

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Web: http://www.vitanijara.com/

Facebook