Vyšehraní: Mirek Paleček, David Alfik Dewetter ...

Vyšehraní: Mirek Paleček, David Alfik Dewetter ...

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

AKCE 1+1 ZDARMA

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Den Flamenka / Día del Flamenco: Remedios & Duquend

AKCE 1+1 ZDARMA

La Fabrika, Praha 7

24.11.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

David Alfik Dewetter (letní scéna)

Rodilý PRAŽÁK nyní DIVIŠOVSKÝ písničkář zdařile balancující na pomezí něžnosti Karla Plíhala, poetiky Ivana Hlase a rockovéhodrajvu Petra Kalandry. Dvanáct let se pohybuje po pódiích malých klubů i velkých festivalů a jeho písničky i vtipné průpovídky baví čím dál víc diváků.

Mirek Paleček (letní scéna)

 

Ztraceni v překladu (letní scéna)

Založeno v září 2009 Tomášem s Michalem, kteří se léta potkávali pod hlavičkami folk-rockových kapel (Corpus Delicti a Jentak). Rukou nerozdílnou se dohodli na spolupráci s jednoduchou premisou: udělat repertoár z cover verzí svých oblíbených interpretů s českými texty, které budou co nejvíce zachovávat příběh a duch originálu."

http://ztracenivprekladu.cz

 

Trio de Janeiro (letní scéna)

Kapela má za sebou koncerty ve všech možných klubech i na festivalech po všech koutek republiky: od Plzně až po Znojmo, od Ostravy až po Tábor. Prvním zahraničním koncertem pak bylo vystoupení na festivalu v polské vesničce Niemojów. A jak se uvádí v jedné z recenzí na koncert Tria "naživo ze sebe dokáží vytrhat všechno. Podobnou show plnou latinskoamerických rytmů a funkové energie u nás nikdo jiný nenabízí."

http://www.triodejaneiro.cz

Fotky a videa

Facebook