Vibes of Havana

Vibes of Havana

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Colours of Ostrava 2018

Výhodný nákup

N.E.R.D., Kygo, Jessie J, London Grammar, Grace Jones, Joss Stone, George Ezra, Paul Kalkbrenner,

Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

18.07.201821.07.2018

Valašské divadelní léto 2018

Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod …

19.07.201819.08.2018

První kubánský street festival, je naplánován na 16.6. 2018 v Praze a návštěvníci si akci, plnou latinskoamerické atmosféry, budou moci užít v areálu na ostrově Štvanice.

Vstupenky zakoupíte zde: Vstupenky

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti Ticketmaster Česká republika, a.s., a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

První kubánský street festival, je naplánován na 16.6. 2018 v Praze a návštěvníci si akci plnou latinskoamerické atmosféry budou moci užít v areálu na ostrově Štvanice.


V rámci festivalu vystoupí zpěvačka Tonya Graves, rappeři Paulie Garand a Kapitán Demo či skupina N.O.H.A., ze slunné Kuby pak přijedou zahrát DJ Mobo a rapper Kumar.
Celý den se ponese v ryze kubánském stylu. Chybět nebude skvělé jídlo z vyhlášených food trucků, osvěžující drinky, výstava amerických veteránů a pravá havanská ulička podtrhující kubánskou atmosféru. Připravena bude také celá řada workshopů – v tanečním se naučíte pravidla salsy a bachaty pod taktovkou Jorge Concepciona a reagetonu pod vedením talentované Doris Martinez & Dance Company, barmanský vám ukáže, jak namíchat to nejlepší mojito ve městě, ve sprejerském si zase vyzkoušíte tvořit vlastní graffiti. Street festival Vibes of Havana nabídne pro každého něco.

Facebook