Ateliér Art Fest

Kdy: 7.9.2018 - 9.9.2018

Praze se ve dnech 7.9. - 9.9. 2018 uskuteční již II. ročník mezinárodního veletrhu současného umění ATELIÉR ART FEST. Mimo tradiční expozice se návštěvníci mohou těšit i na bohatý doprovodný program zahrnující například živé výtvarné prezentace, hudební produkce, přednášky a diskuse týkající se současného umění.

Termíny a místa konání:

Průmyslový palác, Praha | Zobrazit na mapě

7.9.2018 permanentka Vstupenky
7.9.2018 10:00 pátek 7.9.2018 Vstupenky
8.9.2018 10:00 sobota 8.9.2018 Vstupenky
9.9.2018 10:00 neděle 9.9.2018 Vstupenky

Děti do 3 let - Vstup volný

 

SLEVY:

Děti (od 3 do 15 let**)
Studenti (po předložení platného průkazu***)
Důchodci, ZTP, ZTP/P
Důchodci od 70 let (po předložení dokladu s datem narození***)

Zlevněné vstupenky jsou k dispozici na PRODEJNÍCH MÍSTECH

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

7.9.2017

11 h - 16 h - doprovodný program zahrnující například živé výtvarné prezentace, přednášky a diskuse týkající se současného umění.

16 h - Petr Lüftner - Do povědomí na Ústecku se dostal, když 17. srpna 2013 vystavil na YouTube svůj premiérový song Ty jsi to Ústí, ve kterém kritizoval kauzy a stav ústecké politiky. Písničku si během prvního dne pustilo přes 20 tisíc lidí a během krátké doby se stala v Ústí hitem, někdy se jí přezdívá ústecká hymna. Mimo dalších akcí odehrál na jaře roku 2014 jako host Xindla X šestnáct sólových písničkářských koncertů po České republice v rámci turné Čecháček s kytarou na turné.

18 h - Emma Smetana - Od šesti let hraje na klavír. V roce 2012 založila vlastní kapelu nesoucí její jméno, ve které zpívá a hraje na klavír a kytaru.Její skladby v sobě mísí naléhavost bondovských soundtracků, beatlesácké melodie a r 'n 'b rytmiku.

 

8.9.2018

11 h - 16 h - doprovodný program zahrnující například živé výtvarné prezentace, přednášky a diskuse týkající se současného umění.

16 h - Barbora Šampalíková - Již v útlém dětství tíhla k tanci a zpěvu. Její první herecká zkušenost byla v rámci absolventského Pražské konzervatoře "Swingujeme, Rejdíme". Nyní působí jako zpěvačka orchestru Karla Vlacha, dále pak v Septet plus Dalibora Kaprase. Hraje v muzikálech: Ať žijí duchové, Bonnie and Clyde, Mamma Mia!, Kapka medu pro Verunku a další.. V divadle Semafor ji můžete vidět v představeních: Kytice, Zlomené srdce lady Pamely, Skleněné prkno

18 h - Lenka Dusilová - Šestinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl, není zvyklá stagnovat a opakovat se. Stal se z ní mimořádný úkaz české hudební scény, z pozice rockové a popové hvězdy putuje k osobnímu vyjádření, jež svobodně přijímá impulzy z nejrůznějších stylů a mimohudebních zážitků. Poslední deska V hodině smrti byla již natočena jako Lenka Dusilová & Baromantika v roce 2014 a opět patřila mezi desky, o kterých se nejvíce mluvilo a bylo nominováno na cenu Anděl ve dvou kategoriích a také na cenu Apollo.

19.30 h - Vyhlášení cen Ateliér ART Fest 2018

 

9.9.2018

11 h - 14 h - doprovodný program zahrnující například živé výtvarné prezentace, přednášky a diskuse týkající se současného umění.

14 h - Pink Floyd Acustic Duo - Nově vzniklý, netradiční revival slavné britské art-rockové skupiny. Na rozdíl od jiných Pink Floyd revivalů se toto uskupení nesnaží co nejvíce přiblížit svým vzorům, nýbrž vyjádřit genialitu a originalitu jejich hudby ve velmi netradičních aranžích a úpravách. Pouze dvě akustické kytary a dva vokály využívají hudebníci Milan Matoušek, který je vystudovaným a velmi zkušeným hudebníkem a Martin Gregor, kytarista a zpěvák, jenž má s hraním "Floydů" zkušenosti, zejména díky působení v jiných revivalech. Duo se zaměřuje nejen na klasické skladby z dílny Pink Floyd, ale i na práci jednotlivých členů, a to především na skladby méně známé čí opomíjené.

16 h - 17 h - doprovodný program zahrnující například živé výtvarné prezentace, přednášky a diskuse týkající se současného umění.

Facebook