Colours of Ostrava 2018

Colours of Ostrava 2018
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex a další

Kdy: 18.7.2018 - 21.7.2018

Mezinárodní festival Colours of Ostrava proběhne od 18. do 21. července 2018 opět v unikátním industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. První potvrzení účinkující: Ziggy Marley, Aurora a Cigarettes After Sex

Termíny a místa konání:

Dolní oblast Vítkovice, Ostrava | Zobrazit na mapě

21.7.2018 Permanentka 18.- 21.7.2018 Vstupenky
21.7.2018 VIP vstupenky: 18.- 21.7.2018 Vstupenky
21.7.2018 Parkování kemp u hradu Vstupenky
21.7.2018 Ubytování osoba kemp u hradu Vstupenky
21.7.2018 Stan kemp u hradu Vstupenky

4denní vstupenka:

  • Vstup do areálu Dolních Vítkovic
  • Vstup na všechna vystoupení a všechny scény, stage, sportoviště, či atrakce kromě místenky na představení v Gongu
  • Vstup na mezinárodní fórum Meltingpot, které je součástí areálu festivalu
  • Slevy na Colours + v Colours weeku
 
VIP VSTUPENKA:
  • samotný vstup na festival
  • možnost využití VIP zóny v areálu festivalu
  • ve VIP zóně speciální menu, profesionální servis
  • vlastní tribunky ve VIP zóně možnost setkání ve VIP zóně s umělci a významnými obchodními partnery
  • nevztahuje se na místenky jednotlivých představení v Gongu

 

Stan - Místo pro 1 stan po celý festival
Osoba - 1 osoba ve stanu po celý festival

 

Více informací naleznete na www.colours.cz

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ziggy Marley na Colours of Ostrava 2018: osminásobný držitel Grammy vystoupí poprvé v České republice 

 

Reggae je mantra a meditace. Reggae je rytmus a vědomí. Jeho potenciál je nekonečný,” říká Ziggy Marley. Tento osminásobný držitel Grammy a nejstarší syn legendy Boba Marleyho zahraje vůbec poprvé v České republice na festivalu Colours of Ostrava 2018. “O tuto velkou hudební osobnost, která je známá i svými rozsáhlými filantropickými aktivitami, jsme se snažili několik let. Jsem ráda, že její první tuzemský koncert klapl právě na příští Colours of Ostrava,” říká ředitelka festivalu Zlata Holušová. Kromě Ziggyho Marleyho do programu dalšího ročníku přibyly norská zpěvačka Aurora, která se po nadšeném přijetí před dvěma roky vrátí do areálu Dolních Vítkovic s novou deskou, a americká zasněná dream popová kapela Cigarettes After Sex. 

Vždy je před námi cesta dále, vždy existuje naděje v dalším východu slunce, v další sekundě a další minutě,” zní motto Ziggy Marleyho. Podobně jako otec na sebe vzal úlohu šiřitele poselství lásky, pozitivních vibrací a míru. “Namísto chůze po vyšlapaném chodníku se ale vydal vlastní hudební cestou: jeho inovativní reggae s chytlavými melodiemi vstřebalo daleko víc rocku, funky, soulu a popu,” doplňuje Zlata Holušová.  

David Nesta Marley, nejstarší syn Boba a Rity Marleyových, přezdívku Ziggy nezískal podle Ziggy Stardusta Davida Bowieho. V jamajském slangu se tak totiž říká jointu. Už jako malý se motal okolo otcových The Wailers; po jeho smrti založil se sourozenci úspěšnou skupinu The Melody Makers a v roce 2003 se pustil do sólové kariéry. Ziggy Marley představuje komplexního umělce: v jeho katalogu najdeme album a ilustrovanou knihu pro děti, kuchařku, výrobu biopotravin i komiks Marijuanaman. Souběžně s hudbou jde Ziggyho filantropie: v přesvědčení, že děti představují neomezený zdroj naší budoucnosti a čím více jim můžeme dát, tím více sami sebe osvítíme, založil s manželkou nadaci URGE pomáhající chudým dětem na Jamajce, v Africe a vlastně všude, kde je potřeba. Spolupracuje také s OSN a neziskovou hudebně vzdělávající organizací Little Kids Rock. V hudbě se spoléhá především sám na sebe, rád se ale postavil po bok mnoha velkých hvězd: Angelique Kidjo, Taj Mahala, The Chieftains, Paula Simona, Stinga nebo Dony Summer. Jeho hudba se objevila také v mnoha filmech a dokumentech. Společenský aktivismus zahrnující ochranu přírody přirozeně vstoupil i do Ziggyho textů, kdy tvrdí, že inspiraci čerpá ze všech stran - “z celého vesmíru, lidstva, lásky a míst, o kterých ani netuší, kde se nacházejí”.

Fotky a videa

Facebook