Colours of Ostrava 2018

Colours of Ostrava 2018
E-Ticket
Co je E-Ticket?

George Ezra, Joss Stone, Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex a další

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Kdy: 18.7.2018 - 21.7.2018

Mezinárodní festival Colours of Ostrava proběhne od 18. do 21. července 2018 opět v unikátním industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. První potvrzení účinkující: George Ezra, Ziggy Marley, Aurora a Cigarettes After Sex, Slaves, London Grammar, Jóhann Jóhannsson i Jon Hopkins, ...

Termíny a místa konání:

Dolní oblast Vítkovice, Ostrava | Zobrazit na mapě

21.7.2018 Permanentka 18.- 21.7.2018 Vstupenky
21.7.2018 VIP vstupenky: 18.- 21.7.2018 Vstupenky
21.7.2018 Parkování kemp u hradu Vstupenky
21.7.2018 Ubytování osoba kemp u hradu Vstupenky
21.7.2018 Stan kemp u hradu Vstupenky

4denní vstupenka:

  • Vstup do areálu Dolních Vítkovic
  • Vstup na všechna vystoupení a všechny scény, stage, sportoviště, či atrakce kromě místenky na představení v Gongu
  • Vstup na mezinárodní fórum Meltingpot, které je součástí areálu festivalu
  • Slevy na Colours + v Colours weeku
 
VIP VSTUPENKA:
  • samotný vstup na festival
  • možnost využití VIP zóny v areálu festivalu
  • ve VIP zóně speciální menu, profesionální servis
  • vlastní tribunky ve VIP zóně možnost setkání ve VIP zóně s umělci a významnými obchodními partnery
  • nevztahuje se na místenky jednotlivých představení v Gongu

 

Stan - Místo pro 1 stan po celý festival
Osoba - 1 osoba ve stanu po celý festival

 

Bližší informace o festivalu a vstupenkách, včetně návštěvního řádu naleznete na www.colours.cz

 

Pořadatelé si vyhrazují právo kontroly shody jména na vstupence a jména návštěvníka.

Pro případné dotazy kontaktujte: informace@colours.cz.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nově na Colours of Ostrava: zpěvačka Joss Stone s Grammy i Brit Awards, malijská královna Oumou Sangaré i provokativní Beth Ditto z Gossip

 

Do programu mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 18. do 21. července 2018 v unikátním industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic, přibyly tři velké ženské osobnosti: britská soulová zpěvačka Joss Stone, která prodala více než čtrnáct miliónů alb, získala Grammy, Brit Awards, či nominace na Mercury Prize, dále Oumou Sangaré, Grammy a dalšími cenami ověnčená malijská zpěvačka, která patří mezi nejvýznamnější africké umělce všech dob, a Beth Ditto, zpěvačka skupiny Gossip. “Kromě toho, že všechny tři vládnou výjimečnými hlasy, mají společné to, že se výrazně angažují ve společenských otázkách,” zdůrazňuje ředitelka festivalu Zlata Holušová. “Oumou Sangaré bojuje aktivně za práva afrických žen, Joss Stone spolupracuje s nejrůznějšími charitami a objíždí dvě stě zemí světa kvůli spolupráci s místními hudebníky a Beth Ditto je hlasitou advokátkou práv LGBT komunity,” popisuje Zlata Holušová.

 

Joss Stone se v sedmnácti letech stala nejmladší hudebnicí nominovanou na Mercury Prize a vítězkou britské hitparády, získala Grammy a dvakrát Brit Awards, prodala víc než čtrnáct miliónů alb a proměnila se v hvězdu nejvyššího kalibru. Vystupovala s Jamesem Brownem, Gladys Knight, Jeffem Beckem, Stevie Wonderem, Ringo Starrem a v rámci formace SuperHeavy s Mickem Jaggerem, Dave Stewartem z Eurythmics, bollywoodským skladatelem AR Rahmanem a Damianem Marleyem. Svět černé soulové hudby v ní prý našel svou bílou královnu. “Soul není hudební žánr, ale vyjádření pocitu, který lze vztáhnout na všechno,” říká Joss Stone. Důkazem její ochoty neustále, i za cenu rizika, experimentovat je její turné Total World Tour, v rámci kterého se rozhodla navštívit 204 zemí planety a spolupracovat s místními hudebníky.

 

Oumou Sangaré ztělesňuje africkou ženskost, eleganci, rozhodnost i nezávislost. “Ona je Muhammad Ali mezi africkými divami v ringu. Ta největší! Bodá jako motýl, létá jako včela!,” vyznal se ředitel Womex Christoph Borkowsky, kde zpěvačka loni přebírala prestižní cenu. “Je určená všem africkým ženám a lidem z celé Afriky. To oni mě povzbuzují, abych stále zpívala a psala písně,” poděkovala Oumou, která jako vlivná mluvčí spolupracuje s OSN. Od svých jednadvaceti let Oumou mluví nahlas o věcech, co jsou v Mali víc než tabu. Postavila se proti společenskému řádu znevýhodňujícímu ženy. Na novém albu Mogoya otevírá téma stoupajících sebevražd mladých, odrazuje od emigrace a varuje před cílenými fámami a nebezpečnými dezinformacemi. Naštvaná je i z politiky, válek a náboženského extremismu.

 

Gossip is over. It was a good run, but we’re here, we’re queer, we’re weird,” zakřičela v Londýně na publikum zpěvačka Beth Ditto, která sedmnáct let vládla dancepunkové formaci Gossip. S ní vtrhla v roce 1999 na scénu rozlícená, bez skrupulí se svlékající na koncertech. Teprve osmnáctiletá lesbička od počátku vzkazovala, že tloušťka nemusí být nutně diskriminační a holčičí hřích hříchů lze přetavit v sebevědomou přednost. Pro britský Guardian psala Beth poradnu What would Beth Ditto do?, mluvila o sobě bez obalu jako o tlusté a na obálkách magazínů se nechávala fotit nahá. K popkulturní ikoně jí dopomohla i spolupráce s módními návrháři, modeling a později vlastní kolekce šatů. The Gossip se především díky ní usadili na hudební scéně v pozici vyhledávané a naslouchané kapely, nešetřící puritány a politiky. Rozpad The Gossip Beth nezaskočil, s producentkou Jennifer Decilveo natočila album Fake Sugar a takřka vzápětí vyjela na turné.

 

Mezi dříve potvrzenými jmény jsou London Grammar, George Ezra, Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex, Jon Hopkins Live, Jóhann Jóhannsson, Slaves. Festival se na podzim 2017 dostal do desítky nejlepších největších festivalů v prestižní anketě European Festival Awards.

Fotky a videa

Facebook