Ladná Čeladná 2017

Ladná Čeladná 2017
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Skinny Lister, Pekař, The Tap Tap, Emma Smetana a další

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Colours of Ostrava 2018

Výhodný nákup

N.E.R.D., Kygo, Jessie J, London Grammar, Grace Jones, Joss Stone, George Ezra, Paul Kalkbrenner,

Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

18.07.201821.07.2018

Valašské divadelní léto 2018

Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod …

19.07.201819.08.2018

Kdy: 4.8.2017 - 5.8.2017

Už potřetí pro vás dramaturgický tým Colours of Ostrava připravuje festival Ladná Čeladná. Těšit se můžete na kvalitní kapely napříč různými žánry a pestrý program pro děti s divadlem, filmem, čtením pohádek, workshopy a dalšími aktivitami.

Předprodej na tuto akci byl již ukončen, vstupenky zakoupíte v místě konání.

Jednodenní vstupenka je platná na libovolný den.

Třetí ročník festivalu Ladná Čeladná se uskuteční 4. a 5. srpna 2017.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ladná Čeladná

4. –5. srpna 2017 - Areál ZŠ Čeladná

V programu Ladné Čeladné najdete například Ivana Mládka a Banjo Band, písničkáře Pekaře, pyšnícího se na Youtube statisíci zhlédnutí či Pokáče, jehož aktuální turné po Česku je beznadějně vyprodané. Těšit se můžete také na Emmu Smetanu, kapelu The Tap Tap nebo Jananas, známou svými originálními texty. Hvězdou letošního ročníku jsou pak britští Skinny Lister, kteří se označují za nejdivočejší kapelu, s níž se kdy opijete. Neodmyslitelnou součástí jejich koncertů je po okraj naplněný džbán rumu, který během koncertu koluje mezi lidmi. Mezi fanoušky a kapelou tak vzniká jedinečná hospodská pospolitost – na pódiu i v kotli se zpívá, tancuje a pije. Na koncertech tato šestičlenná partička pravidelně servíruje směsici anglického folku, irské divočiny a punkrockové anarchie. Pokud tuto divokou jízdu chcete zažít, na Ladné Čeladné budete mít příležitost.

Festival rovněž nabízí bohatý program pro děti: divadelní představení, filmové projekce, čtení pohádek, prezentaci ostravského Světa techniky, pohybové a tvůrčí workshopy, soutěže, stolní hry, malování na obličej, dětskou zónu s prolézačkami a dalšími atrakcemi.

Účinkující

Skinny Lister, Ivan Mládek a Banjo Band, Pekař, The Tap Tap, Emma Smetana, Pokáč a Pěvecký sbor ZŠ Čeladná, Jananas, TiNG, Bongo Bombarďák, Dr. Zeppelin Live, Acoustic Irish, The JazzCake, DJs Karl & John, divadelní uskupení Stará bába, divadlo Ententýky, divadlo Impéčko

Fotky a videa

Facebook