Metropolitní léto hereckých osobností

14. ročník Metropolitního léta hereckých osobností uvede od 23. června do 31. srpna rekordních 90 představení. Divadelní přehlídku na Letní scéně Vyšehrad zahájí světová premiéra komedie Patrika Hartla Líbánky na Jadranu. Připraveny jsou i další komedie a koncerty uváděné nejen na Letní scéně ale i v divadle Studio DVA na Václavském náměstí.
Informace k představením, které se uskuteční na otevřené scéně na Vyšehradě: V případě zrušení představení z důvodu velmi nepříznivého počasí se vstupenky vyměňují na náhradní termín dle vlastního výběru. Vstupné se nevrací. Více informací na www.studiodva.cz/pocasi.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

14. ročník Metropolitního léta hereckých osobností zahajuje předprodej

Divadlo Studio DVA uvede v rámci čtrnáctého ročníku Metropolitního léta hereckých osobností 90 představení. Tradiční přehlídku na Letní scéně Vyšehrad zahájí světová premiéra komedie Patrika Hartla Líbánky na Jadranu, v hlavních rolích s Evou Holubovou, Bobem Kleplem, Marikou Šoposkou, Štěpánem Benonim nebo Václavem Jílkem. Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let. Již posedmé jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem (Aneta Langerová, Petra Janů, Javory, Václav Neckář, Dan Bárta, Szidi Tobias…). Hrát se bude však i na domovské scéně na Václavském náměstí, kde se mimo jiné uskuteční čtvrtý ročník Léta slovenských hvězd. Přehlídku zakončí premiéra klasické komedie Les v hlavní roli s Ivou Janžurovou. Metropolitní léto potrvá od 23. června do 31. srpna.

Kde:

  • Vyšehrad, , Praha

Pořadatel: http://www.studiodva.cz

Facebook