Jiná kultura Ostrava

Jiná kultura Ostrava

Alexander Rybak, Ivan Mládek, Gates, Poullain

Výhodný nákup

Jiná kultura se  v Ostravě zabydlela a nabízí alternativu, která si své fanoušky našla nejen tam, ale i za hranicemi republiky. A to je dobře.

Akce:

Ivan Mládek & Banjo Band

Kino Vesmír, Ostrava

08.12.2017

Jiná kultura Ostrava

Jiná kultura Ostrava: Chantal Poullain

Existuje někdo, kdo by nemiloval Francii? Existuje duše, která by necítila francouzský šanzón? S velkým potěšením oznamujeme, že příští ročník Jiné kultury uvede ve čtvrtek 22. února 2018 paní Chantal Poullain, zpívající francouzské šanzóny.

Kino Vesmír, Ostrava

22.02.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jiná kultura je umělecká platforma už druhým rokem podporující oživení uměleckého a společenského života v centru Ostravy. Od letošního roku má svou domovskou scénu v legendární budově ostravského kina Vesmír. Cílem je prezentovat multižánrové produkce s důrazem na maximální uměleckou kvalitu, svobodu slova, projevu a demokracie.

Kde:

  • Různá místa, , Ostrava

Web: https://www.facebook.com/jinakultura

Fotky a videa

Facebook