Jiná kultura Ostrava

Jiná kultura Ostrava

Chantal Poullain, Jitka Zelenková, Ulrychovi

Výhodný nákup

Jiná kultura se  v Ostravě zabydlela a nabízí alternativu, která si své fanoušky našla nejen tam, ale i za hranicemi republiky. A to je dobře.

Akce:

Jiná kultura Ostrava: Recitál Jitky Zelenkové

Jitka Zlenková - Recitál - Stálice české populární hudby Jitka Zelenková má na svém kontě sedmnáct sólových alb, několik zlatých desek a desítky úspěšných vystoupení na domácích i zahraničních pódiích. Majitelka sametového hlasu bývá nazývána hudebními publicisty „první dámou baladických písní" a pro své swingové cítění bývá i častým hostem našich nejlepších Big bandů.

Kino Vesmír, Ostrava

21.04.2018

ZRUŠENO

Jiná kultura Ostrava: Sourozenci Ulrychovy a Javory

Sourozenci Ulrychovi a Javory- Vánoční koncert

Kino Vesmír, Ostrava

01.12.2018

ZRUŠENO

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jiná kultura je umělecká platforma už druhým rokem podporující oživení uměleckého a společenského života v centru Ostravy. Od letošního roku má svou domovskou scénu v legendární budově ostravského kina Vesmír. Cílem je prezentovat multižánrové produkce s důrazem na maximální uměleckou kvalitu, svobodu slova, projevu a demokracie.

Kde:

  • Různá místa, , Ostrava

Web: https://www.facebook.com/jinakultura

Fotky a videa

Facebook