Jiná kultura Ostrava

Jiná kultura Ostrava

Výhodný nákup

Jiná kultura se  v Ostravě zabydlela a nabízí alternativu, která si své fanoušky našla nejen tam, ale i za hranicemi republiky. A to je dobře.

Akce:

Václav Koubek a hosté Honza Ponocný (Cirkus Ponorka), Jarda Jeřábek (Garage)

Václav Koubek je český písničkář, spisovatel a herec. Dnes již legenda folkové scény. Koncerty obohacuje veselými historkami a dobrým pivem.

Music Lab, Brno-střed

16.10.2018

Jiná kultura Ostrava

Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser

Hudební spojení písničkářky a bývalé životní partnerky Magora Jirouse Dáši Vokaté s geniálním českým hercem, komikem a dnes již i muzikantem Oldřichem Kaiserem dalo vniknout seskupení Oldáš. Jejich koncerty jsou velkou porcí humoru, svobody a přehlídkou dvou velkých talentů.

Music Lab, Brno-střed

14.11.2018

Jiná kultura Ostrava

Jiná kultura Ostrava: Sourozenci Ulrychovy a Javory

Sourozenci Ulrychovi a Javory- Vánoční koncert

Kino Vesmír, Ostrava

01.12.2018

ZRUŠENO

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jiná kultura je umělecká platforma už druhým rokem podporující oživení uměleckého a společenského života v centru Ostravy. Od letošního roku má svou domovskou scénu v legendární budově ostravského kina Vesmír. Cílem je prezentovat multižánrové produkce s důrazem na maximální uměleckou kvalitu, svobodu slova, projevu a demokracie.

Kde:

  • Různá místa, , Ostrava

Web: https://www.facebook.com/jinakultura

Fotky a videa

Facebook