Ústecký Majáles

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oslava čínského roku

Obecní dům, Praha

15.02.201817.02.2018

SIM/NEBULA: Signal Festival

Rudolfinum, Praha 1

16.02.201818.02.2018

Majáles, který je již tradiční oslavou jara v Ústí nad Labem, přináší letos výjimečně našlapaný program. V sobotu 7. května 2016 přivítá ústecké letní kino zvučná jména jako jsou Chinaski, Horkýže Slíže nebo Jelen.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ústecký majáles přivítá Chinaski, Jelen, Horkýže Slýže i UDG s novou deskou!

Majáles, který je již tradiční oslavou jara v Ústí nad Labem, přináší letos výjimečně našlapaný program.

V sobotu 7. května 2016 přivítá ústecké letní kino zvučná jména jako jsou Chinaski, Horkýže Slíže nebo Jelen.

“Snažíme se majáles neustále posouvat kupředu, proto máme velkou radost ze jmen, která se nám letos podařilo do Ústí potvrdit” komentuje

přípravy majálesu jeden z pořadatelů Tomáš Staněk

“Chinaski jsou s poslední deskou “Rockfield” opět na vrcholu popularity, Jelen je aktuálně nejúspěšnější nováček na české hudební scéně a Horkýže Slýže Ústí prostě miluje” dodává s úsměvem Staněk

Zmiňovanou trojku doplní UDG, kteří na domácí půdě pokřtí svoji novou desku. Hiphop popoví ATMO MUSIC, kteří po třech úspěšných singlech patří mezi nejvýraznější české mladé umělce, SEBASTIAN, který je držitel Českého Slavíka za nejpřehrávanější skladbu roku 2015 a VOXEL, z kterého se pomalu stává etablovaný folkpopový písničkář.

Tradicí na ústeckém majálesu je vždy i zastupce hiphopové scény. Letos to bude ústřední postava českého hiphopu Vladimir 518

 

Chinaski

Jelen

Horkýže Slýže

UDG

Vladimír 518

Atmo Music

Sebastian

Voxel

Facebook