Gala koncert Rozkvetlé Čechy

Gala koncert Rozkvetlé Čechy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oslava čínského roku

Obecní dům, Praha

15.02.201817.02.2018

SIM/NEBULA: Signal Festival

Rudolfinum, Praha 1

16.02.201818.02.2018

Soutěžní festival, který je mezinárodní přehlídkou hudebních a tanečních souborů i letos přivítá stovky účinkujících z různých státu. Série Teplických a Pražských gala koncertů, které berou v úvahu rozkvetlou roční dobu, nabídnou rozmanitou hudební a taneční podívanou, a soubory porovnají své výkony a ukáží co umí.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Gala koncert  XI. MEZINÁRODNÍHO HUDEBNÍHO A TANEČNÍHO  FESTIVALU „Rozkvetlé Čechy“


Soutěžní festival, který je mezinárodní přehlídkou hudebních a tanečních souborů i letos přivítá stovky účinkujících z různých státu např.: z České republiky, Polska, Izraele, Kazachstánu, Moldavska, Ukrajiny, a různých regionů Ruska. Série Teplických a Pražských gala koncertů, které berou v úvahu rozkvetlou roční dobu, nabídnou rozmanitou hudební a taneční podívanou, a soubory porovnají své výkony a ukáží co umí.

Program velkolepé show je pečlivě připravován na základě hodnocení mezinárodní poroty. Pro diváky jsou připravené ruské, ukrajinské, běloruské, polské, izraelské, slovenské a české lidové písně a tance, písně a hudební díla světových a současných skladatelů v podání sborů, orchestrů a mládežnických vokálních ansámblů. Současně se diváci mohou těšit na pestrou přehlídku moderního a klasického tance na velmi vysoké a profesionální úrovni.

Fotky a videa

Facebook