Vyšehraní 2015

Vyšehraní 2015
12. ročník festivalu divadla a hudby
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Letos jsme pro vás na Vyšehradě od 30. 4. do 21. 6. 2015. Jak jste si jistě všimli, v rámci příprav 12. ročníku jsme převlékli webový kabát a to z gruntu. Prý máme být graficky modernější, ale nebojte se, obsahově je pro Vás připraveno Vyšehraní takové, jaké máte rádi. Snad se trochu více přibližujeme novým generacím ve výběru některých programů. Doprovodný program je připraven od „Čarodějnic - 30.4.“ a tradičně zahajujeme Čarodějným karnevalem pro děti. Když mluvím o generacích, ráda připomínám podtitul ročníku …jak to zní po přízni… Ano. Celý 12. ročník je ve znamení příbuzenského propojení interpretů či obsahu divadelních námětů na dané téma „přízeň“. Není proto divu, že slavnostní zahájení hlavního Vyšehraní ve středu 10. 6. mají v režii bratři Ebenové a sestry Havelkovy! Uvidíte v kapelách vystupovat rodiče s dětmi, sourozence, manželské páry,jako kmotr CD se představí Wabi Daněk a pánové Hladík, Mišík a Hlas zakončí celý festival záměrně na „Den otců“ v neděli 21.6.2015.

Kde:

  • Vyšehrad, , Praha

Web: http://www.vysehrani.cz/

Facebook