TanecValmez

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly vícežánrové. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oslava čínského roku

Obecní dům, Praha

15.02.201817.02.2018

Signal Festival

Rudolfinum, Praha 1

16.02.201818.02.2018

8. ročník mezinárodního tanečního festivalu

Program:

 

Pátek – 05. 06. 2015

Jo Strømgren Kompani - A DANCE TRIBUTE TO THE ART OF FOOTBALL – Taneční pocta fotbalovému umění

 

Sobota – 06. 06. 2015

420PEOPLE - A DANCE TRIBUTE TO PING PONG – Taneční pocta ping-pongu – PREMIÉRA

 

Neděle – 07. 06. 2015

Balet NDM - BAROCCO - TRIO G MOLL - JOCKEY DANCE

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mezinárodní festival soudobé taneční tvorby TANECVALMEZ se koná ve Valašském Meziříčí již po osmé. Diváci budou moci obdivovat umění významných osobností tanečního světa tradičně pod širým nebem v malebném prostředí nádvoří zámku Žerotínů. Těšit se můžete na vystoupení světově uznávaného norského souboru Jo Strømgren Kompani, českou taneční skupinu 420PEOPLE a balet Národního divadla moravskoslezského.

Program

Pátek – 05. 06. 2015

Jo Strømgren Kompani - A DANCE TRIBUTE TO THE ART OF FOOTBALL – Taneční pocta fotbalovému umění

Poctu fotbalovému umění Jo Strømgren skládá z pozice baletu, a tím překonává uměle vytvořenou propast mezi „lidovými sporty“ a „elitářským světem umění“. Odhaluje estetické i emocionální kvality fotbalového zápasu, klaní se fyzickým nárokům a rutině příprav a vyzdvihuje podobnosti, které fotbal a balet spojují. Vtipné, zábavné a rozhodně ne povrchní představení.

Taneční pocta fotbalovému umění má za sebou téměř 500 repríz ve 23 zemích světa a Jo Strømgren Kompani jej stále uvádí. Získalo řadu cen, těší se mediálnímu zájmu a stále vyvolává konvenční dilema - je to populistická zábava, nebo nejvyšší forma moderního současného tance?

Sobota – 06. 06. 2015

420PEOPLE - A DANCE TRIBUTE TO PING PONG – Taneční pocta ping-pongu – PREMIÉRA

Tento ročník festivalu TANECVALMEZ poprvé nabídne návštěvníkům celosvětovou premiéru. Taneční soubor 420PEOPLE nastuduje Ping pong v rámci česko–norské spolupráce pod vedením Jo Strømgrena. 

Ping-pong není jen sport. Je to filozofie. Recept na intelekt je směsicí Yin a Yang, Nebe a Pekla, Stephena Hawkinga a Uri Geller s trochou Chalíla Džibrána a Brucem Lee na vrcholu. Jedná se o nezávislé pokračování podivné symbiózy sportu a tance, které JSK odstartovala v roce 1997 s představením A DANCE TRIBUTE TO THE ART OF FOOTBALL. 

Neděle – 07. 06. 2015

Balet NDM - BAROCCO - TRIO G MOLL - JOCKEY DANCE

Soubor baletu Národního divadla moravskoslezského je významnou součástí divadla od jeho vzniku v roce 1919 a patří mezi tuzemské ansámbly s nejdelší tradicí. Současná šéfka Lenka Dřímalová soubor více otevřela světu nejen repertoárem, ale také tanečními pedagogy.

Na festivalu TANECVALMEZ uvede Balet NDM představení Barocco polského choreografa Jacka Przybyłowicze, dále choreografii Trio g moll Pavla Šmoka za kterou obdrželi nominaci na Cenu Thálie 2013 a cenu Za nejlepší kolektivní výkon. Třetím číslem bude aktuální novinka Jockey Dance choreografky Kariny Elver.

 

Odkazy:

https://www.youtube.com/channel/UCtdlmubfN948LtnlJWLpZdQ

https://www.facebook.com/Tanecvalmez?fref=ts

Kde:

  • ,, , Valašské Meziříčí a okolí

Web: http://www.tanecvalmez.cz/

Fotky a videa

Facebook